JÕULUEELNE KAMPAANIA JA KINGISADU ON ALANUD!

Jõulud ja Vana Aasta ärasaatmine on lähenemas! Kuigi lund veel maas pole, on õhus tunda juba inimeste jõulueelset ärevust ning salamisi hakkab igaüks mõtlema, mida ta kinigkotist leida sooviks...

Sellel aastal pakub ERICSON LABORATOIRE Teile eriti rikkalikku kingituste valikut! Fantaasia ilma piirideta: valik igale maitsele ja vajadusele!

Aita Jõuluvana ning pane endale või oma lähendastele ihaldusväärne kingitus ise kokku!

Sellel aastal pakume Teile UNIKAALSET võimalust valida endale absoluutselt kõike, mida Te soovite enda armastatud näohooldusliinidest MÄRKIMISVÄÄRSE ALLAHINDLUSEGA ning KAUNIS KINKEPAKENDIS!

SUUR KINKEKOMPLEKT
pidulikus
kinkekarbis
2 toodet
kreem ja seerum
või kreem ja mask
+
minikomplekt
=
-20%

VÄIKE KINKEKOMPLEKT
kuldses laekas
1 toode
kreem või mask
+
väike jõulukingitus
=
-10%

Kui Te veel ei orienteeru meie tootevalikus eriti hästi, kuid soovite soetada endale Ericson Laboratoire jõulukomplekti, siis täitke palun tellimusvorm, kus saate jätta meile oma kontaktandmed ning meie kosmeetik - konsultant Ave võtab teiega ühendust, annab Teile nõu ja aitab just Teile sobiva komplekti kokku panna!

Kui Te eelistate iseseisvat ostlemist ning teate mida Te täpselt soovite tellida, siis olete teretulnud meie ILUBUTIIKI:  http://ericsonlabor.ee/pood/

Valige tooted, vormistage tellimus ja ärge unustage kommentaaridesse lisada võlusõna SUUR KINKEKOMPLEKT või VÄIKE KINKEKOMPLEKT! Soodushinnad fikseerime Teile ostuarvel.

MEELDIVAID JA KASULIKKE OSTE, 
RÕÕMSAT JÕULUOOTUST 
SOOVIB TEILE
ERICSON LABORATOIRE

JÄLGI MEID: