IT’S PEELING TIME!!!
Käes on HAPPEKOORIMISTE aeg!

Talvepuhkused jäid selja taha, rahulikud ja rutiinsed päevad on tagasi, aeg on mõelda läbi enda järgmised sammud ja teha plaane.

Jaanuar on parim aeg happekoorimiste alustamiseks! Aktiivset päikest ei ole ja järgmise paari kuu jooksul seda kahjuks pole ka oodata, on aeg püstitada uusi eesmärke, hoolitseda enda eest ja saavutada garanteeritud tulemusi! Uueks eesmärgiks on kestev vananemisvastane mõju! Happekoorimine on kõige tõhusam ja sageli ka taskukohane nahahoolduse meetod. Ilma valehäbita ja liigse tagasihoidlikkuseta võime väita, et ENZYMACID happekoorimine ERICSON LABORATOIRE'lt on üks parimaid happekoorimisprotseduure esteetilise kosmeetika maailmas!

Miks nii?! Aga seda sellepärast, et me kombineerisime ühte protseduuri kolme tüüpi koorimisi! MIKRODERMABRASIOON - KEEMILINE KOORIMINE – ENSÜMAATILINE KOORIMINE: Mehaaniline koorimine + Keemiline kokkupuude + Bioloogiline toime + Taastamine + Nahatooni ühtlustamine

NB!!! Et toetada aktiivseid naisi, kes otsustavad läbida happekoorimise kuuri, pakume kahe intensiivtoote ostmisel 15% soodustust (happekoorimisjärgne näokreem ja seerum VÕI näokoorija ka happekoorimisjärgne näokreem) ning 10% soodustust puhastusvahenditele (puhastusvaht, puhastuspiim, puhastustoonik)!

TÕHUS NAHAUUENDUSE MEETOD

 

Laia toimespektriga Ericson Laboratoire happekoorimine

MIKRODERMABRASIOON - KEEMILINE KOORIMINE – ENSÜMAATILINE KOORIMINE: Mehaaniline koorimine + Keemiline kokkupuude + Bioloogiline toime + Taastamine + Nahatooni ühtlustamine

Väga tõhus happekoorimismeetod, mis ühendab endas 5 uuenduslikku tehnoloogiat:

  • Mehaaniline koorimine: pindmiste kihtide ja surnud rakkude kohene eemaldamine
  • Keemiline koorimine: naha kohene silumine, selle tooni parandamine, sära andmine
  • Bioloogiline toime: mitme nädala jooksul koe taastumise aktiveerimise tõttu
  • Rakkude taaselustamine ja nahatoonuse tõstmine
  • Stabiilne pleegitav toime pigmentatsioonile

NB!!! Tuletame meelde, et koorimiste ajal EI OLE SOOVITATUD KASUDA “TAVALISI” või “ETTEJUHTUVAID” HOOLDUSVAHENDEID! MUIDU VÕITE TULEMUSTE SAAVUTAMISE ASEMEL SAAVUTADA HOOPIS KOMPLIKATSIOONE.

Lugege ENZYMACID koorimise üksikasju meie lehelt: http://ericsonlabor.ee/ru/produktyi/uxod-za-kozhej-licza/enzymacid.html, küsige enda kosmertikult või võtke meiega otse ühendust!

Kogu Enzymacid tootevalikuga saate tutvuda siit: http://ericsonlabor.ee/pood/0/ru/uxod-za-kozhej-licza/enzimacid.html

FIRMAST

Мой статус

Tagasiside: Kirjutage meile! Teie ettepanekud, küsimused, kommentaarid ja arvamused on meile olulised!

Ette tänades, Ericson Laboratoire Eesti esindus


Ja  Ei 

Spämmi vältimiseks palun kirjuta allolevad numbrid/tähed kasti
verification code