FENIMITY

ILURAVIHOOLDUS NAHALE, MIS ARVESTAB TEIE HORMONAALTSÜKLIT!
FÜTOÖSTROGEENID+TÜVARAKKUDE AKTIVAATOR

Uus programm FEMINITY (NAISELIKKUS) koondab kokku erinevate teadusharude uusimad saavutusediluravi, rakubioloogia ja günekoloogilise hormoonasendusravi valdkonnas.

Selle elegantse tootesarja väljatöötamise käigus lähtusime oma teoreetilistes arutlustes tõsikindlast faktist: naise organismis toimuvad protsessid on tsüklilise loomuga ning need tsüklid on seotud hormoonide taseme kõikumisega. Nahk on hormonaalsetest muutustest sõltuv elund, mis elab raskelt üle kõigi veres sisalduvate naissuguhormoonide taseme kõikumisi.

Naiste hormonaalne taust muutub sõltuvalt reeglina 28 päeva kestva menstruaaltsükli faasist. Need kõikumised avaldavad paratamatut mõju iga viljakas eas oleva naise naha seisundile.

Tsükli 1. ja 3. nädal: veres on vähem hormoone kui oleks vaja naha terve läike ja hoolitsetud välimuse tagamiseks. Kompenseerime nahale selle puudujäägi PHYTO-AGE preparaadi kõrge kontsentratsiooni abil. Kõige paremini reedavad hormoonide puudust naha kuivus, kestendused ja punetused. Need puudujäägid saab korvata niisutavate, toitvate ja taastavate aktiivsete koostisosade korraliku doosiga.
Tsükli 2. ja 4. nädal: hormoonisisaldus veres on kõrgem, järelikult on PHYTO-AGE preparaadi kontsentratsiooon väiksem, et seda kasutult mitte kulutada. Selles ajavahemikus hakkab naha rasusus tõusma, neljandal nädalal aga on nahk stressis, mis peegeldub selle välisilmel: võib esineda isegi löövet. Suunatud toimega spetsiaalsed aktiivsed koostisosad aitavad nende probleemidest jagu saada.

Igale naisele looduse poolt kaasa antud kompensatoorsed mehhanismid on individuaalsed, kuid ükslihtne põhimõte kehtib igal juhul:                                                                                       NAHALE EI MEELDI MEIE REGULAARSED HORMONAALSED KÕIKUMISED NING KUI SELLE VASTUPANU- JA TAASTUMISVÕIMET EI TURGUTATA, SIIS JÕUTAKSE ÜHEL HETKEL PUHKTI, KUST TAGASITULEKUT POLE NING VANANEMINE ALUSTAB PIDURDAMATUT PEALETUNGI!

Ja vastupidi:                                                                                                                         ÕIGETE kosmeetiliste vahendite abil võime TULEMUSLIKULT KÄIVITADA NAHA KAITSE- JATAASTUMISMEHHANISMID NING LÜKATA VANANEMISPROTSESSE EDASI!

 

 

 

 

 

 

Uus programm pakub välja USALDUSVÄÄRSE VANENEMIST ENNETAVA STRATEEGIA, mis on välja töötatud 25-45aastatele naistele, kelle nahka vaevab perioodiline kuivus menstruaaltsükliga seotud igakuiste hormoonitaseme kõikumiste tõttu.

ERILINE KREEM IGAKS PÄEVAKS! TEIE HORMONAALTSÜKLIGA KOOSKÕLASTATUD KOSMEETIKATOOTED

 

·      UUDIS!!! HOOLDUSE PROGRAMM  MIS ARVESTAB TEIE HORMONAALTSÜKLIT:                          HORMO-SKIN PROGRAMM!

Naised kannavad hormoonide taseme kõikumiste poolt tekitatud ebameeldivate seisundite all. Sellised kõikumised leiavad aset peaaegu iga päev. Iga osa kuust iseloomustavad närvisüsteemi, üldise enesetunde, tuju ja välimuse eripärad.

ERICSON LABORATOIRE töötas naiste peale mõeldes välja elegantse ja innovatiivse toote, mille idee on igale naisele arusaadav ning meelepärane. Nagu rasedusvastased pillid, mis on ära nummerdatud sõltuvalt menstruaaltsükli päevast, mida võetakse iga päev ja mida ei tohi mitte mingil juhul vahele jätta, on ka meie kreemid jagatud päevastesse doosidesse. Igal nädalal on see erinev! Programm on mõeldud 28 päeva kestvaks kuuriks, mis vastab menstruaaltsükli faasidele. Igapäevase kreemiannuse hormoonisisaldus on valitud viisil, mis kompenseerib östrogeenide puudujääki veres vastavalt individuaalsetele vajadustele. Parema tulemuse saavutamiseks on fütohormoonidele lisatud aktiivseid koostisosi, mis vastavad naha vajadustele igas tsükli faasis: naharasu eritust vähendavad ja lööbe tekkimist ennetavad, niisutavad, rahustavad ning elujõudu tõstvad komponendid. Kasutamine: Alustage kasutamist vastavalt oma tsüklile: alates menstruatsiooni esimesest päevast  kasutage roosas pakendist olevaid tooteid 7 päeva jooksul. Järgmise nädala jooksul kasutage rohelises pakendis olevaid tooteid, seejärel beeži komplekti ning tsükli viimasel nädalal lillat. Kreemi kasutamise järel soovitamine kanda nahale niisutavat kreemi HYDRA-HORMONE või toitvat kreemi NUTRI-HORMONE sõltuvalt Teie eelistustest ja naha seisundist.

  ÕIGE HOOLDUS 

ÕRN KREEMJAS VAHT PHYTO-MOUSSE
Õrn kreemjas vaht  PHYTO-MOUSSE mis puhastab õrnalt nahka ning eemaldab meigi. Ennetab naha kuivust,et põhjusta ärritusi.

TOITEV KREEM NUTRI-HORMONE
Rikastatud erinevate komponentidega, mis tastavad toiteainete puudujäägi nahas, tõstavad elujõudu, ning tagavad hetkega mugavustunde  ja ideaalse välimuse.

NOORENDAV SEERUM SURVIVINE SERUM
 Üliaktiivne valem, blokeerib vananemismehhanisme, avaldades noorendavad toimet ning vähendades kortsude sügavus ja pikkus.

NIISUTAV KREEM HYDRA-HORMONE
Ülihead niisutavad toimed. Eriliste koostisosade kõige kontsetratsioon  korvab kiiresti niiskuse puudujäägid epidermises  ja dermises, päästes naha kuivuse sümptomite käest.

  NIISUTAV MASK REVIVISCENT MASK 
  Õrn ja pehme segu imendub kergesti ning tagab nahale mugavustunde ja hoolitsetud välimuse, hoides naha pikkaajaliselt niisutatuna.

 SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
Õrn puhastav vaht fütoöstrigeenidega
150 ml
Niisutav kreem
250 ml
Toitev kreem
30 ml
Ülitaastav seerum
30 ml
Niisutav taastav mask
50 ml
28-päevaline taastav prograam HORMO-SKIN
4 maski
Mini-komplekt FEMINITY 3*10 ml
Reisikomplekt FEMINITY kott 4 tk