PERFECTION

PIGMENTATSIOONI REGULEERIMINE
PIGMENDILAIKUDE EEMALDAMINE
NAHAJUME JA -RELJEEFI TASANDAMINE

Üsna tihti juhtub, et meie nahk ei näe välja nii värske ja läbipaistev, kui me tahaksime. Üheks põhjuseks oma välimusega mitte rahul olla on – uskuge või mitte – viibimine päikese käes. Ultraviolettkiirgus põhjustab pigmentatsiooniprotsesse, mida meie nimetame päevituseks. Pigmendi ebaühtlane jaotumine nahapinnal tekitabki mõnikord probleeme.

Pigmentatsiooni ebaühtlus on nii teismelistel (tedretähnid) kui ka täiskasvanutel esinev esteetiline probleem. Aastatega, keskkonna ebasoodsate tegurite, mõnede ravimite toimel või sünnipäraselt võivad nahal esineda mõned liialt pigmenteeritud piirkonnad, mis erinevad tunduvalt ülejäänud nahast ning rikuvad välimust. Kui selline inimene satub päikese kätte, muutub tema nahk ebaühtlaselt laiguliseks ning tumedaks. Ebaühtlase pigmentatsiooni probleemi lahendamine ei tähenda niivõrd olemasolevate pigmendilaikude kõrvaldamist, kuivõrd pigmentatsiooniprotsessi reguleerimist sellisel moel, et see probleem ei kerkiks enam tulevikus esile. Naha selitamine ning selle vooruste taastamine on tänaseks päevaks üpris lahendatav ülesanne, probleem seisneb õigete vahendite valimises, kus peamiseks kriteeriumiks on mittetoksilisus.

UUED LAHENDUSED-PIGMENTATSIOONI REGULEERIMINE GENEETILISEL JA MOLEKULAARSEL TASANDIL

Pigmenatsioon on MELANIINI pigmendi tootmise ning selle ühtlase (või ebaühtlase) jaotumise tulemus nahapinnal,karvanääpsudes ning silma vikerkestas. Tänase päevani oli ainsaks viisiks hüperpigmentatsiooni vastu võitlemiseks melanogeneesi aeglustamine iluravi teel (pärssides melaniini tootmist põhjustavaid fermente) ning naha valgendamine mitmesuguste vahendite abil (C-vitamiin, AHA-happed jms).

Meie teadus- ja uurimislabor on välja töötanud ABSOLUUTSELT UUE VIISI probleemi lahendamiseks:
pigmentatsiooniprotsesside juhtimine melanotsüütide DNA geneetilise aparaati mõjutamise kaudu! Tootesarja PERFECTION uuenduslikkus seisneb selles, et me SEKKUME biokeemilistesse
pigmentatsiooniprotsessidesse nii sügavuti kui iluravivahendid seda võimaldavad!!!

Uus aktiivne koostisosa on saanud nimeks „O.D.A.White“. See on võimeline „muutma“ geneetiliselt tingitud pigmentatsiooniprotsesside eest vastutavatele geenidele edastatavat pärilikku informatsiooni sellisel moel, et pigmentatsioon.... ei algagi!

 

 

 

Sarja tooted sisaldavad valgendavaid, antioksüdeerivaid ja päikesekiirguse eest kaitsvaid koostisosi: puuviljahappeid, valge mooruspuu, põldmarja ja kibuvitsamarjade ekstrakte jms. Protseduur sobib suurepäraselt kokku NOVACID+ sarja peelingutega, valmistab Teie naha ette päevitumiseks ning taastab Teie ilu!

LUKSUSLIK KODUNE HOOLDUS VÄRSKUSEKS,
PUHTUSEKS JA LÄBIPAISTVUSEKS

Sõltuvalt pigmentatsiooniga seotud probleemide sügavusest, päikese aktiivsuse tasemest ning ravistaadiumist valib kosmetoloog sobiva ravi.

NB! PERFECTION sarja tooted omavad päikesekaitsefaktorit SPF 20 ja 30 ning on rikastatud niisutavate, vananemisvastaste komponentidega ja seega kujutavad endast täisväärtuslikku ning kompleksset hooldust nii protseduurikuuri ajaks kui ka pärast seda päikese käes viibimise jooksul

PIGMENTATSIOONIST VABANEMISE INTENSIIVPROGRAMM:

PIGMENDILAIKUDE VASTANE SEERUM MELANO-STOP SPF-20
Kontsentreeritud pigmendilaikude vastane vahend, mille koostises on UV-filtrid. Mõjutab nahka geneetilismolekulaarsel tasemel, kõrvaldades olemasolevad pigmendilaigud ning ennetades nende tekkimist tulevikus. Sisaldab ka puuviljahappeid, mis avaldavad pehmet koorivat mõju ning kiirendavad naharakkude uuenemisprotsesse. Kanda nahale hommikul ja õhtul.

  TOITEV ja VALGENDAV KREEM NUTRI-PERFECT SPF-30
Igapäevaseks kasutamiseks mõeldud kompleksvahend, mis valgendab nahka ning kõrvaldab pigmendilaigud,pakkudes üsna tõhusat kaitset UV-kiirguse vastu. Koostis on rikastatud kontsentreeritud rasvhapetega, mis avaldavad nahale taastavat toimet, toidavad ning tagavad mugavustunde. Kanda nahale hommikuti seerumi peale või kasutada iseseisvalt päevakreemina.

NIISUTAV ja VALGENDAV FLUIDUM HYDRA-PERFECT SPF-20
Fluidumi kerge ja värske tekstuur sobib ideaalselt palava ilmaga kasutamiseks. Sisaldab niisutavaid komponente, mis võimaldavad vajalikku vedelikutaset pika aja jooksul hoida. Kanda nahale hommikuti seerumi peale või kasutada iseseisvalt päevakreemina.  

TAASTAV ÖÖKREEM MELANO-REPAIR
Uue põlvkonna üliaktiivne kõrgtehnoloogiline vahend. Kasutatakse pigmendi kõrvaldamiseks, nahavärvi ühtlustamiseks ning valgendamiseks öise une ajal. Vananemist aeglustavate koostisosade kokteilil on laitmatud taastavad omadused. Ensüümpeeling. Hommikul näeb nahk välja imeilus, värske, hele ja kumav. Kanda nahale enne magamaminekut.

MATISTAV ja VALGENDAV KREEM MATT-PERFECT SPF-30
Kombineeritud ja rasusele pigmentatsioonile kalduvale nahale mõeldud kreem on igapäevaseks kasutamisekssobiv kompleksvahend, mis valgendab nahka ja kõrvaldab pigmendilaigud, pakkudes üsna tõhusat kaitset UV kiirguse vastu. Kreem normaliseerib seebumitootmist ning tagab pikaajalise matistava efekti. Kanda nahale hommikuti seerumi peale või kasutada iseseisvalt päevakreemina.

 VALGENDAV PIGMENTATSIOONIVASTANE KOORIJA
Koorija MELANO-CLEAR sisaldab valget savi (kaoliini) – bioloogilist „kuivatuspaberit“. Koorija eemaldab nahalt epidermise surnud rakud, mis sisaldavad pigmendiosakesi, valgendades seega pigmendilaike ning siludes nahatooni ja reljeefi. Koorija koostises esinevad AHA-happed tu rivaid omadusi gevdavad selle koo ning aitavad märkimisväärselt kaasa naha valgendamisele.

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
PIGMENDILAIKUDE VASTANE SEERUM MELANO-STOP SPF-20
10 ml
TOITEV ja VALGENDAV KREEM NUTRI-PERFECT SPF-30
50 ml
MATISTAV ja VALGENDAV KREEM MATT-PERFECT SPF-20
50 ml
NIISUTAV ja VALGENDAV FLUIDUM HYDRA-PERFECT SPF-20
30 ml
TAASTAV ÖÖKREEM MELANO-REPAIR NIGHT
50 ml
PIGMENTATSIOONIVASTANE KOORIJA MELANO-CLEAR
50 ml
MINI-KOMPLEKT PERFECTION 3*10ml