SUPREME DHE.Age-RETINOX

EFEKTIIVNE NOORENDAV PROGRAMM NAISTELE MENOPAUSI PERIOODIKS. PEALE 45 AASTAT-ALTERNATIIVI POLE!

Naiste elurõõm sõltub suuresti organismi hormonaalsest tasakaalust: väline ilu, optimism, energilisus, võitlus stressi vastu, hea tervis ja enesetunne, seksuaalsus – kõige selle eest vastutavad hormoonid.

Kahjuks saabub kord hetk, kui oma professionaalse karjääri ning küpsuse tipul ja teatud sotsiaalse staatuse saavutanud naised avastavad, et kõige planeeritu jaoks ei jätku enam jõudu. Varem või hiljem, 40.-50. eluaasta vahel, algab üleminekuperiood – loomulik etapp iga naise elus. Sellel ajavahemikul valitseb naise organismi naissuguhormoonide kontsentratsiooni järsk langus. Vananemisele viitavad välisilmingud muutuvad järjest märgatavamaks...

Naiste organismis leidub aine, mis peetakse kõigi hormoonide „esivanemaks“ - DHEA.
Dihüdroepiandrosteroon (DHEA) täidab kahte ülesannet: ühest küljest on see inimese bioloogilise vanuse näitaja, teisalt aga „ehitusmaterjal“, millest sünteesitakse KÕIKI inimorganismi hormoone. Kuidas aeglustada DHEA taseme langust? Kuidas lükata edasi ja leevendada MENOPAUSI ebameeldivaid tunnuseid? Sünteetilistel või loomset päritolu hormoonidel põhineval asendusravil on tohutu hulk vastunäidustusi, mis seab arstid keerulisse olukorda. See probleem muutus lahendatavaks tänu ERICSON LABORATOIRE' ekspertide avastusele: oleme leidnud kosmeetiliseks kasutuseks sobilikud DHEA looduslikud analoogid, mis saab edukalt kasutada naha noorenemisprotsesside stimuleerimiseks.

DIOSGENIIN, mida saadakse metsikust jamssist, muundub organismis DHEA-ks ning kompenseerib isiklike östrogeenide tootmise langust, avaldades nahale USKUMATUT NOORENDAVAT EFEKTI!
Lisaks välispidisele teraapiale pakume menopausiga kaasnevate ebameeldivate nähtuste leevendamiseks ning hormonaalse tasakaalu korrigeerimiseks ka intensiivset seespoolset ravikuuri, mis põhineb toidulisandite ja plaastrite kasutamisel.

Et kinnitada ning tugevdada DIOSGENIINI noorendavat efekti, on kõikide preparaatide koostistesse lisatud veel üks AINULAADNE KOMPONENT: RETINOOLI sünteetiline analoog. Retinool ja A-Vitamiin on tunnustatud nahka noorendavad vahendid, kuid samas on nad nahale väga ärritavad.
ERICSON LABORATOIRE võttis kasutusele Euroopa biotehnoloogia laboratooriumi värskeima avastuse: uue preparaadi LOX-AGE - oma kliinilise toime ja efektiivsuse poolest on võrdne Retinooliga, kuid millel puuduvad täielikult nahka ärritavad kõrvaltoimed, mis piiravad rakendamisvõimalusi. Toote koostisosade poolest muudab preparaadi innovaatiliseks selle kliiniline toime. See on elegantne, kõrgtehnoloogiliselt toodetud kaasaegse kosmetoloogia VANANEMISVASTANE MEISTERTEOS. Tänu hoolikalt väljatöötatud kahe põhikomponendi kombinatsioonile - DHEA ja RETINOOL, õnnestub saavutada MÄRGATAV ning PÜSIV NOORENDAV EFEKT!

ALTERNATIIVI MENOPAUSI AJAL EI OLE OLEMAS!

NOORENDAV KODUNE HOOLDUS SARJAST SUPREME DHE.Age.
KAASAEGNE VANANEMISVASTASE KOSMETOLOOGIA TIPPSAAVUTUS

 RIKKALIK VALIK: INTENSIIVNE HOOLDUS - KOMPLEKT SEERUM + KREEM
on ettenähtud naistele 40+, kes soovivad saada nende eale sobivat  kvaliteetset ja efektiivset nahahooldust. Toote koostisosade poolest teeb komplekti innovaatiliseks selle kliiniline toime.
See on elegantne, kõrgtehnoloogiliselt toodetud kaasaegse kosmetoloogia VANANEMISVASTANE MEISTERTEOS.  See on erakordselt tõhus ning väga põhjalik hooldus, mis on võimeline stimuleerima noorendusprotsessi. Tänu Diosgeniini ülikõrgele kontsentratsiooonile muutuvad tulemused kohe nähtavaks. Sarja toodetele on lisatud ka pinguldavaid biokomplekse, fütoekstrakte ja vitamiine, mis tugevdavad ja elustavad vananevat nahka, kiirendavad epidermise uuenemisprotsesse, vähendades kortsude hulka ja sügavust. Soetades elegantses pakendis rikkalikku komplekti 2-st tootest säästate 15% hinnast võrreldes iga toote eraldi ostuhinnaga.

KONTSENTREERITUD SEERUM
Intensiivse noorendava kuuri keskne toode. Taastab näo täiusliku välisilme, soodustab kortsude vähenemist ja pinguldab nahka. Seerumit tuleks kasutada koos kreemiga katkematu kuurina. Kuuri võib korrata 2-3 korda aastas.

 NOORENDAV TOITEV KREEM
Ideaalne vahend küpse naha hooldamiseks. Kreem sisaldab uue põlvkonna bioloogilisi komplekse, mis võimendavad Diosgeniini noorendavat ja taastavat mõju. Sobib vaegtoidetud nahale. Kasutada koos seerumiga või iseseisvalt.

KERGE KREEM-FLUIDUM
Suurepärane vahend pidevaks nahahoolduseks menopausi ajal. Õrn sametine tekstuur tagab pikaajalise niisutuse ja taastab nahka. Sobib ka meigi aluskreemiks. Kasutada koos seerumiga või iseseisvalt.

PINGULDAV KREEM
Taastab hetkega „sissevajunud“ näokontuure. Nahk taastub kiiresti, näo- ja rinnapiirkonna elastsust ja prinkus suurenevad.

ÄRGE UNUSTAGE ÕIGEID PUHASTUSVAHENDEID!

SUPREME DHE.AGE sarja ihupiim ja toonik taastavad naha elujõudu ning nooruslikkust juba igapäevase puhastusrituaali käigus, tõstes naha kaitsevõimet. Tooted puhastavad, rahustavad ning värskendavad tuhmunud nahka, valmistades selle ette järgnevaks kosmeetiliste vahendite pealekandmiseks. Kasutada iga päev. Sobivad igale nahatüübile ning on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks spetsiaalselt üle 45aastastele naistele.

SUPREME DHE.AGE sari on ainulaadne, kuna tavalised kosmeetikavahendid ei suuda mõjutada hormonaalset tasakaalu ega lahendada hormoonide taseme langusega seotud probleeme.
Kaasaegses kosmetoloogias puuduvad üle 45aastastele naistele sobivad alternatiivsed lahendused ning neid ei paista ka tulevat!

Toidulisand on vajalikud naistele, kes soovivad säilitada oma noorust, ilu ja tervist veel pikkadeks aastateks. Nad taastavad hormonaalse tasakaalu, tugevdavad närvisüsteemi, uuendavad elektrolüütide ainevahetust, avaldades nahale tugevat noorendavat mõju.

Tegemist on  vajaliku  lisandiga noorendavale nahahoolduskompleksile  SUPREME DHE.AGE, kuna preparaadid korrigeerivad vanuselisi muutusi seespoolt ning lahendavad organismi üldise vanuselise väsimuse probleemi.
Kasutada vastavalt kosmetoloogi soovitustele!

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
Regenereeriv puhastuspiim atoonilisele nahale
250 ml
Regenereeriv toonik atoonilisele nahale
250 ml
Kontsentreeritud intensiivne regenereeriv super-pinguldav seerum
30 ml
Noorendav toitev taastav kreem "Rich Cream"
50 ml
Noorendav taastav kerge kreemfluid "Light Cream"
50 ml
Pinguldav kreem MAXIMUM LIFTING
 50 ml
Noorendav toidulisand
50 kapslit
INTENSIIVSE HOOLDUSE komplekt (seerum+kreem) SUPREME DHE.Age 50ml+30ml
Mini-komplekt SUPREME DHE.Age 3*10 ml