PÄIKESEKAITSEKREEM NÄOLE MAKSIMAALSE KAITSEFAKTORIGA SPF 50

KOSMEETILINE EFEKT/KASUTUSSOOVITUSED

Näokreem SUN BLOCK SPF 50 on uue põlvkonna päikesekaitsevahend, mis sisaldab päikesekiirte kahjulikku mõju neutraliseerivaid filtreid. Innovatiivne valem: uute päikesevastaste koostisosade THALITAN (loomuliku päevitusprotsessi kiirendamine) ja VENUCEANE (vanenemisprotsesside aeglustamine) kombinatsioon. Kreem kaitseb nahka kõige ekstreemsemas keskkonnas – mägedes, troopikas, pikaajalisel viibimisel veekogu ääres – kui ka tavatingimustes, kui puudub võimalus kreemi tihti peale kanda ning nahk vajab efektiivset kaitset. Kreem blokeerib naha vananemismehhanisme, kaitstes nahka vabade radikaalide kahjulike mõjude eest. Usaldusväärne vananemisvastane vahend, mis tagab kiire ja turvalise päevituse!

Soovitame kanda kreem esmalt kõige päikesetundlikumale piirkonnale: laup, nina, silmad ja huuled.

KOOSTISOSAD

VENUCEANE™- kaitsemehhanismid käivituvad temperatuuritõusu ning UV-kiirguse aktiveerumise korral. Ennetab naha vananemisilminguid.

THALITAN- biotehnoloogilisel teel pruunvetikast sünteesitud preparaat sisaldab magneesiumit ja mangaani, kiirendab pigmendi tootmist, ennetab naha vananemist ning kaitseb rakkude DNA-d kahjustuste eest.

UV-FILTRID: kõrge näitaja maksimaalse kaitse tagamiseks (SPF-50)

 

SHEA ÕLI: loob nahale kaitsekile, elustab rakke.

ALLANTOIIN: soodustab haavade paranemist, pehmendav ja niisutav toime.

ROOMA KUMMELI EKSTRAKT: pehmendav ja põletikuvastane toime

ALOE VERA EKSTRAKT: soodustab naha tervenemist, pehmendab, niisutab ja rahustab nahka. Stimuleerib kollageeni ja elastiini sünteesi.

E-VITAMIIN: antioksüdant, kaitseb rakumembraane vabade radikaalide kahjuliku mõju eest.

PRESENTATSIOON

Kodune hooldus: 50 ml tuub E888

Professionaalne hooldus: puudub