NOORENDAV JA NIISUTAV PÄIKESEKAITSEKREEM NÄOLE KAITSEFAKTORIGA SPF-30

KOSMEETILINE EFEKT/KASUTUSSOOVITUSED

„Kaks ühes“ vahend ühendab vananemisvastase toime efektiivse kaitsega päikese eest. Kreemi koostises on ülitaastavaid komponente, mis on päikese poolt kahjustatud nahale äärmiselt vajalikud. Innovatiivne valem: uute päikesevastaste koostisosade THALITAN (loomuliku päevitusprotsessi kiirendamine) ja VENUCEANE (vanenemisprotsesside aeglustamine) kombinatsioon.

Sobib kasutada näol, dekolteel ja õlgadel. Kreemi mõju aktiveerub päikese käes viibimise ajal ning aitab võidelda vabade radikaalide ja fotovananemise vastu, tagades täisväärtusliku kaitse ja kiire ning turvalise päevituse! 

KOOSTISOSAD

VENUCEANE™- kaitsemehhanismid käivituvad temperatuuritõusu ning UV-kiirguse aktiveerumise korral. Ennetab naha vananemisilminguid.

THALITAN- biotehnoloogilisel teel pruunvetikast sünteesitud preparaat sisaldab magneesiumit ja mangaani, kiirendab pigmendi tootmist, ennetab naha vananemist ning kaitseb rakkude DNA-d kahjustuste eest.

 

ALLANTOIIN: soodustab haavade paranemist, pehmendav ja niisutav toime.

ALOE VERA EKSTRAKT: soodustab naha tervenemist, pehmendab, niisutab ja rahustab nahka. Stimuleerib kollageeni ja elastiini sünteesi.

UV-FILTRID: kõrge näitaja maksimaalse kaitse tagamiseks (SPF-30)

PRESENTATSIOON

Kodune hooldus: 100 ml tuub E887

Professionaalne hooldus: puudub