NIISUTAV JA TAASTAV FLUID NÄOLE JA KEHALE KAITSEFAKTORIGA SPF-30


KOSMEETILINE EFEKT/KASUTUSSOOVITUSED

Multiaktiivne vahend oma naha kaitsmiseks päikese eest (sobib nii näole kui kehale), fluid võitleb naha fotovananemise vastu ning soodustab kiiret päevitust. Kerge kreemjas tekstuur ennetab naha kuivamist ning ei lase ketendusel tekkida. Innovatiivne valem: uute päikesevastaste koostisosade THALITAN (loomuliku päevitusprotsessi kiirendamine) ja VENUCEANE (vanenemisprotsesside aeglustamine) kombinatsioon.  Kreemi mõju aktiveerub päikese käes viibimise ajal ning aitab võidelda vabade radikaalide ja fotovananemise vastu, tagades täisväärtusliku kaitse ja kiire ning turvalise päevituse! Piisav kaitsefaktor.

KOOSTISOSAD

VENUCEANE™- kaitsemehhanismid käivituvad temperatuuritõusu ning UV-kiirguse aktiveerumise korral. Ennetab naha vananemisilminguid.

THALITAN- biotehnoloogilisel teel pruunvetikast sünteesitud preparaat sisaldab magneesiumit ja mangaani, kiirendab pigmendi tootmist, ennetab naha vananemist ning kaitseb rakkude DNA-d kahjustuste eest.

UV-FILTRID: kõrge näitaja maksimaalse kaitse tagamiseks (SPF-30)

CARICILINE: viigimarjade ekstrakt reguleerib epidermise niisutust, rahustades ja värskendades nahka.

PANTENOL: rahustav ja niisutav toime.

ALOE VERA EKSTRAKT: soodustab naha tervenemist, pehmendab, niisutab ja rahustab nahka. Stimuleerib kollageeni ja elastiini sünteesi.


PRESENTATSIOON

Kodune hooldus: 200 ml tuub E889

Professionaalne hooldus: puudub