TAASTAV TOITESEERUM NUTRI-FORCE C34


KOSMEETILINE TOIME /KASUTUSSOOVITUSED

Tõeline eliksiir kahjustatud kuivale nahale. Seerum pakub hädaabi ning intensiivset hooldust kahjulikest väliskeskkonna teguritest mõjutatud kuivale nahale. Taastab ja elustab nahka. Mitme erineva taimse õli (argaanõli, marulaõli, pistaatsiapähkliõli ja gartsiiniaõli) kõrge kontsentratsiooniga kombinatsioon küllastab epidermist eluliselt oluliste rasvhapetega. Seerumi rikkalik tekstuur aitab nahal kiiresti ja kergesti kõik aktiivsed komponendid omastada. Korvab naha jaoks eluliselt vajalike lipiidide puudujäägi ning tagab vajaliku niisutustaseme. Käivitab epidermise iseeneslikud taastumisprotsessid.

Kasutamine: Pihustage väike kogus seerumit näole ja kaelale. Hõõruge laiale sõrmeotste abil õrnade ringliigutustega. Kandke seerumi peale üks HYDRA CLINIC tootesarja kreemidest või fluidumitest (niisutav fluidum AQUA JET AQP-3, niisutav kreem AQUA-VITAL või toitev kreem INTENSIVE REPAIR). Kasutada hommikul ja õhtul.

KOOSTISOSAD

BIO SKIN REPAIR: uue põlvkonna biokompleks, mis mõjutab keratinotsüütide diferentseerumisprotsesse proteiinide INVOLUKRIIN ja LORIKRIIN tootmise stimuleerimise teel. Naha tõkkefunktsioon taastub, tekib uus, kahjustamata epidermis!

JÕHVIKAEKSTRAKT: sisaldab rohkelt Omega-3, 6 ja 9 rasvhappeid. Põletikuvastane toime, antioksüdant.

INDIA GARTSIINIA ÕLI: taastab epidermise struktuur, pehmendab nahka.

GOJI MARJADE EKSTRAKT: tuntud „nooruse mari“ Hiinast, suurepärane antioksüdant, noorendav toime.

VIINAMARJADE EKSTRAKT: sisaldab polüfenoole, antioksüdant, kaitseb rakumembraane.

PISTAATSIAPÄHKLIÕLI: rikas eluliselt oluliste rasvhapete poolest. Pehmendav toime, suurendab naha elujõudu.

ARGAANÕLI: sisaldab palju eluliselt olulisi rasvhappeid ja E-vitamiini. Tugevdab rakumembraane, parandab naha tõkkefunktsiooni. Taastab ja lisab nahale elujõudu.

MARULAÕLI: rikas eluliselt oluliste rasvhapete ja antioksüdantide poolest. Toidab ja pehmendab nahka loomulikul viisil, lisades sellele elujõudu.

PRESENTATSIOON

Kodune hooldus: 30 ml pumppudel  Е797

Professionaalne hooldus:
6x2,5 ml ampullid komplektis E806