INTENSIIVNE TOITEV KREEM INTENSIVE REPAIR C34


KOSMEETILINE TOIME/KASUTUSSOOVITUSED

Kreem kompenseerib eluliselt vajalike lipiidide puudujäägi ja niisutab nahka. Kui väliskeskkonna kahjulikud tegurid on muutnud naha kuivaks ja ärritunuks, siis eluliselt oluliste lipiidide taastamine aitab tagasi tuua selle elujõu ja käivitada loomulikke taastumis- ja niisutusprotsesse. Kreemi rikkalik koostis vabastab hetkeliselt ebamugavustundest ning pakub kindlat kaitset kogu päeva jooksul. Kanda hommikul hoolikalt puhastatud nahale niisutava või toitva seerumi (AQUAFIX SERUM või NUTRI-FORCE SERUM) kasutamise järel

KOOSTISOSAD

LIPIDURE: jäljendab rakumembraanide fosfolipidiide toimet, optimeerides niiskustaset väliskeskkonnast saadud vedeliku arvelt. Vähendab transepidermaalset vedelikukadu ning aitab niiskust epidermises kinni hoida. Tagab kauakestva kaitsekileefekti.

AKVAFILLIIN – niisutav aktiivne koostisosa, mis soodustab vedelikku dermisest epidermisesse juhtivate kanalite ehk AKVAPORIINIDE sünteesi.

BIO SKIN REPAIR: uue põlvkonna biokompleks, mis mõjutab keratinotsüütide diferentseerumisprotsesse proteiinide INVOLUKRIIN ja LORIKRIIN tootmise stimuleerimise teel. Naha tõkkefunktsioon taastub, tekib uus, kahjustamata epidermis!

LOOTOSE EKSTRAKT: pehmendav ja põletikuvastane toime.

VESILIILIA EKSTRAKT: pehmendav toime, transepidermaalse vedelikukao vähendamine.

MARULAÕLI: rikas eluliselt oluliste rasvhapete ja antioksüdantide poolest. Toidab ja pehmendab nahka loomulikul viisil, lisades sellele elujõudu.

JÕHVIKAEKSTRAKT: sisaldab rohkelt Omega-3, 6 ja 9 rasvhappeid. Põletikuvastane toime, antioksüdant.

ALEKSANDRILOORBERI SEEMNED: tervendav toime, rakkude regeneratsioon.

PRESENTATSIOON

Kodune hooldus: 50 ml purk  Е799

Professionaalne hooldus: puudub