INTENSIIVNE NIISUTAV KREEM HYDRO PATCH H25


KOSMEETILINE EFEKT/KASUTUSSOOVITUSED

Sügava ja intensiivse niisutuse tagav kreem. Korvab niiskuse puudujäägi kogu epidermise ulatuses ja tagab pikaajalise toime tänu mikroplaastrite tehnoloogia kasutamisele. Tõeline nauding nahale. Väsimusnähud kaovad hetkega, kortsud ja kurrud silutakse „seestpoolt“. Kreemi suurepärane geeljas tekstuur toidab nahka, muutes näo säravaks ja taastades selle mugavustunde. Kasutada hommikul ja/või õhtul pärast  niisutava või toitva seerumi (AQUAFIX SERUM või NUTRI-FORCE SERUM) kasutamist.

KOOSTISOSAD

LIPIDURE: jäljendab rakumembraanide fosfolipidiide toimet, optimeerides niiskustaset väliskeskkonnast saadud vedeliku arvelt. Vähendab transepidermaalset vedelikukadu ning aitab niiskust epidermises kinni hoida. Tagab kauakestva kaitsekileefekti.

MIKROPLAASTRID PHYTO-MARINE: vetikate ja akaatsiaekstraktidest koosnev biokompleks, mis eritab järkjärguliselt epidermisesse seriinimolekule, tagades hügroskoopse toime ja niisutuse.

ARBUUSI EKSTRAKT: pehmendav ja niisutav toime.

MELONI EKSTRAKT: sisaldab rikkalikult A-, B- ja C-vitamiine, mikroelemente, pehmendav ja põletikuvastane toime.

PAPAIA EKSTRAKT: pehmendav ja noorendav toime.

TERMAALVESI: Šveitsi Alpide liustike sulamisel saadud ülipuhas vesi, mis sisaldab rikkalikult mineraalsoolasid ja mikroelemente

PRESENTATSIOON

Kodune hooldus: 50 ml purk E800

Professionaalne hooldus: 200 ml tuub E810