TAASTAV TOITEV ÖÖKREEM TOTAL NUTRITION RH30


KOSMEETILINE TOIME /KASUTUSSOOVITUSED

Äärmiselt rikkalik toitainete kooslus. Kreem regenereerib ja taastab Teie nahka öisel uneajal. Sobib ideaalselt väga kuivale alatoidetud nahale. Korvab eluliselt vajalike lipiidide puudujäägi nahas ning tagab vajaliku niisutusastme. Käivitab epidermise loomulikud taastumisprotsessid. Kreemi mugav tekstuur mässib naha pehmesse kookonisse ning võimaldab koostisainetel tungida sügavale nahka, toimides kogu öö vältel ning aidates taastuda igapäevase stressi kahjulikest tagajärgedeks. Hommikul on nahk värske, sile ning täis eluõudu. Kasutada  õhtul pärast  niisutava või toitva seerumi (AQUAFIX SERUM või NUTRI-FORCE SERUM) kasutamist.

KOOSTISOSAD

LIPIDURE: jäljendab rakumembraanide fosfolipidiide toimet, optimeerides niiskustaset väliskeskkonnast saadud vedeliku arvelt. Vähendab transepidermaalset vedelikukadu ning aitab niiskust epidermises kinni hoida. Tagab kauakestva kaitsekileefekti.

AKVAFILLIIN – niisutav aktiivne koostisosa, mis soodustab vedelikku dermisest epidermisesse juhtivate kanalite ehk AKVAPORIINIDE sünteesi.

MIKROPLAASTRID PHYTO-MARINE: vetikate ja akaatsiaekstraktidest koosnev biokompleks, mis eritab järkjärguliselt epidermisesse seriinimolekule, tagades hügroskoopse toime ja niisutuse.

VIINAMARJADE EKSTRAKT: sisaldab polüfenoole, antioksüdant, kaitseb rakumembraane.

PISTAATSIAPÄHKLIÕLI: rikas eluliselt oluliste rasvhapete poolest. Pehmendav toime, suurendab naha elujõudu.

ARGAANÕLI: sisaldab palju eluliselt olulisi rasvhappeid ja E-vitamiini. Tugevdab rakumembraane, parandab naha tõkkefunktsiooni. Taastab ja lisab nahale elujõudu.

MARULAÕLI: rikas eluliselt oluliste rasvhapete ja antioksüdantide poolest. Toidab ja pehmendab nahka loomulikul viisil, lisades sellele elujõudu.

GOJI MARJADE EKSTRAKT: tuntud „nooruse mari“ Hiinast, suurepärane antioksüdant, noorendav toime.

PRESENTATSIOON

Kodune hooldus: 50 ml pumppudel  Е802

Professionaalne hooldus:200 ml tuub E811