KOSMEETIKA - UUS TEADUSHARU

Viimase kümne aasta jooksul on kosmeetikatööstuses toimunud plahvatuslik areng, mis on uute suunitluste ja tehnoloogiate kasutuselevõtuga muutunud vägagi teaduspõhiseks. Kosmeetika teadusharu ühendab endas biotehnoloogiat, biokeemiat,  arstideadust, kõrgtehnoloogilisi saavutusi, nanotehnoloogiat etc. Innovaatilised tehnoloogiad tekitavad esialgu ilmselgelt segadust aga eks kõik see hea ju kajastub lõpptulemuses. Uuenduslikud meetodid on endaga kaasa toonud uusi lubadusi – mis ei jää ainuüksi lubaduseks vaid tagavad ka reaalseid tulemusi. Kui dekaad tagasi oli kortsudest  vabanemiseks ainus väljapääs plastiline kirurgia, mis pahatihti tõi endaga kaasa õõvastavaid tagajärgi, siis hetkeseisuga võib kosmeetikaturult leida palju alternatiivseid mooduseid ilu, tervisliku välimuse ja mõistagi kauem kestva nooruse säilitamiseks.

Naised ja mehed, noored ja vanemad - kedagi ei jäta külmaks nooruse ja ilu eliksiiri otsingud, mis on muidugi kena, kuid üsna võimatu unistus – küll aga pole võimatu saavutada säravat ja heas toonuses nahka, lükata edasi kella – nii kümne aasta võrra! ja olla oma parimas tervislikus vormis.

Enda eest hoolitsemine on nii paljudele inimestele igapäevane tegevus – mis nõuab üsna palju aega ja mõjub pahatihti laastavalt ka rahakotile. Kuigi modernne inimene on äärmiselt asjatundlik ja nõudlik on siiski saadaval meeletus koguses erinevaid kosmeetikatooteid – ja kõik tõotavad vapustavaid tulemusi. Kuidas siis eristada head halvast ja endale sobivaim toode leida? Siinkohal on väga oluline teada, et ERICSON LABORATOIRE panustab eelkõige just kosmeetikaharu teaduslikku ja meditsiinilisse arengusse viies läbi tuhandeid katseid veendumaks toodete tulemuslikkuses ja kahjutuses, tuues turule vaid rahvusvaheliselt EXPERTISE LABORATORY poolt tunnustatud tooteid. ERICSON LABORATOIRE on tegelenud kosmeetikavallas juba pool sajandit, lai toodete valik (14 seeriat näonaha hoolduseks mõeldud tooteid ja 9 kehahoolduseks) on märk tõsisest pühendumisest. Meie eesmärgiks on leida vastus kõikidele naha probleemidele; akne ja rasune nahk, tundlik, kuiv, allergiline, alatoidetud, tuim ja poorne, pigmendilaikudega, armiline nahk, vananev ja hormonaalsete muutustega mittetoimetulev nahk ….etc. Vastus probleemidele ja kindlad tulemused (Respond and Results) on meie iluravi põhiidee!

Multiteraapia ühendab endas eelkõige personaalset lähenemist, adekvaatse ja professionaalse koolitatud spetsialisti oskusi ja nõuandeid, võimalust tegeleda inimese kui tervikuga. ERICSON LABORATOIRE ei paku mitte ainult näo ja kehahoolustooteid vaid ka erinevaid toidulisandeid, tervistavaid kapsleid, energiat taastavaid ja dieeti tõhustavaid jooke!

Sinu ERICSON LABORATOIRE!