MILLISED ON MEIE PÕHIVÄÄRTUSED?

TEADUSLIKKUS, UUENDUSLIKUS JA ESMAKLASSILINE SOORITUS
Külmutatud rakuekstraktid, värske kalamarja ekstraktid, ensüümid, kolmanda põlvkonna liposoomid, akvaporiinide avastusel põhinevad niisutajad, sfingolipiidid, kõrgpolümeerne DNA, timuliin, ülienergiline GP4G molekul, anti-elastaasid, prohormonaalne ravi, diosgeniin, antihormonaalne ravi, antiandrogüünsed kehakarvade kasvu aeglustavad vahendid, tselluliidivastased rasvablokaatorid, biomimeetikud, taimsed ekstaktid ja kontsentraadid, fütoteraapia, homöopaatilised vahendid ja palju, palju muud.

Ei saa jätta mainimata, et ERICSON LABORATOIRE on ainus firma maailmas, mis kasutab  ilusalongide kosmeetilistes vahendites külmutatud rakuekstrakte!


LAI VALIK TERAPEUTILISI PREPARAATE  JA MITMEASTMELISED PROTSEDUURID
Võimaldavad kosmetoloogil tagada kliendile silmnähtavate tulemustega isikupärane ja efektiivne hooldus!
Kõikehõlmavad lahendused ka kõige nõudlikumate klientide probleemidele tänu professionaalse hoolduse protseduuride tohutule vaheldusrikkusele. Üle 20 erineva põhiprogrammi näole, 9 põhiprotseduuri kehale ja rindadele. Täiuslik koduseks hoolduseks mõeldud vahendite valik, mis hõlmab üle 200 preparaadi.

SISEMISE JA VÄLISE TERAAPIA KOOSKÕLA
Lai valik toidulisandeid, hüperproteiinidieedid, toitumisalased soovitused ning kõigi organismi elundkondade füsioloogiline puhastus fütodrenaažide abil, mis täiendavad salongiprotseduure ja kodust hooldust.
 

ÕIGE HOOLDUS
Meie terapeutiline lähenemine aitab võidelda kõigi nahaprobleemide vastu. Kasutusel olevad aktiivsed komponendid on ainult taimset ja merelist päritolu ning valmistatud biotehnoloogiate abil– seega on nad täiesti naturaalsed ning kõrgelt kontsentreeritud. Külmutatud rakuekstraktid ja enamik muudest toodetest on täiesti hüpoallergeensed!

Pakume teaduslikult põhjendatud õigeid meetodeid põhjaliku ettevalmistuskursuse läbinud professionaalidelt ning häid tulemusi.

SILMNÄHTAVAD TULEMUSED
Oleme võimelised jagu saama kõigist nahaprobleemidest: vananemine, näokuju muutumine, hormoonide ja energia puudujääk, kortsud, väikesed armid, hüperkeratoos ja naha kuivus, suurenenud rasueritus, seborröa ja akne, pigmendilaigud, punetused ja kuperoos