GENXSKIN

KIIRE JA EFFEKTIIVNE NAHA VANANEMISPROTSESSIDE KORREKTSIOON
KOLLAGEENI JA ELASTIINI TERVIKLIKUSE EEST VASTUTAVA 
                                             14 GEENI REAKTIVATSIOON.                                            

TE EI USU SEDA KOHE, AGA SEE ON FAKT!!!
KÕIKIDE EELDUSTE KOHASELT ME SAAME REAALSELT AEGLUSTADA VANANEMISE PROTSESSI UUE PROGRAMMIGA „GENXSKIN“.
Tõeline innovatsioon: uue põlvkonna esteetilise kosmeetika programm, mis on viimaste aastate geneetilis-bioloogilistel uurimustel põhinev – tooted võimaldavad stimuleerida meie rakkude geneetikat naha välimuse ja vitaalsuse parandamise eesmärgil.

Naha seisund on oluline VANUSE PEEGELDUS...

Naha vananemine on esile kutsutud paljude faktorite poolt. Nendest olulisemaks on naha rakuvälise maatriksi ehitusmolekulide (kollageen, elastiin, hüaluroonhape) sünteesi eest vastutavate GEENIDE AKTIIVSUSE VÄHENEMINE.  Meie naha ’’karkassiks’’ oleva rakuvälise maatriksi järk-järgulisel nõrgenemisel, muutub ka meie välimus: nägu muutub ’’rippuvaks’’ ning selle ’’kurblik’’ ilme justkui tarduks, lisaks tekivad ka kortsud...Kui nooruses rasvkoe jaotus, lihaste toonus ning esiletulevad põsesarnad moodustavad nn ’’ilu kolmnurga’’, siis vananemisega kaasnevad muutused antud kudedes tekitavad nn ’’vastupidise kolmnurga’’
Siiski, 21 sajandi inimese elu REAALSUSEKS on saamas oskus vananemisprotsesse MÕJUTADA! Kusjuures, mitte ainult KAITSTES END KESKKONNA KAHJULIKE FAKTORITE eest, vaid ka otseselt – mõjutades GENEETILIST MEHHANISMI!

TEADUSLIK AVASTUS, MIS LEIDIS ENDALE KASUTUSE

GENXSKIN:
ТÄPSELT SIHTMÄRKKI

Uskumatu uue põlvkonna  komponent, mis on toodetud kollageeni, elastiini ja hüaluroonhappe valmistamise geneetiliste täppisteaduste põhjal. Kliiniliselt on tõestatud ’’ilu kolmnurga’’ taastamine  juba 14 päeva järel pärast toodete kasutamist.

 

MATRIGENICS 14G- prantsusmaa biotehnoloogide uusimate arenduste tulemus, uue põlvkonna preparaatLäbiviidud uuringud näitasid, et uus preparaat MATRIGENICS 14G on suuteline mõjutama 14 geeni tööd, mis käivitavad biokeemilist kaskaadi, mis omakorda mõjutab kolme derma rakuvälise maatriksi tähtsama komponendi sünteesi protsesse:kollageen, elastiin ja hüaluroonhape 
Kliiniliste uuringute käigus on TÕESTATUD: preparaadi kasutamisega õnnestus vähendada oluliselt miimilisi kortse, nasolabiaalsied vagusid ning saada lahti ’’tardunud’’ negatiivsete emotsioonide maskist, taastades sellega nn ’’ilu kolmnurka’’.  
Kõrgtehnoloogia ja kiirete nähtavate tulemuste kombinatsioon teeb meie uue programmi GENXSKIN asendamatuks igapäeva kosmeetikatoodete kasutuses ja turuliidriks.

  TOODETE KOLLEKTSIOON KODUHOOLDUSEKS

  NOORENDUS SAAB ALGUSE PUHASTAMISEST!

   Igapäevaseks näopesuks, meigieemalduseks ja nahahoolduseks kasutatakse noorendav puhastuspiim, kahefaasiline puhastaja ja noorendav losjoon. Kõik tooted vastavad vanusele, kui on vajadus just NOORENDAVA hoolduse järele!
    ÕRN SILENDAV KOORIJA PERFECT PEEL
  Innovatsiooniline kahefaasilise toimega produkt: suhkru mikrokristallid avaldavad pehmet koorivat toimet, seejärel lahustudes neid sõrmeotste ja vee kontakti abiga, muutub see aktiivseks preparaadiks, mis moodustab peent sametist kilet ning osaliselt imendub nahka. Surnud rakud eemaldatakse epidermise pinnalt ning nahk muutub pehmeks, sametiseks ja säravaks.. 

  INTENSIIVNE HOOLDUS: SEERUM + KREEM

   NOORENDAV PINGULDAV SEERUM LIFT SERUM 14Kosmeetika toode vananemise protsesside vastu ning välimuse taastamiseks kortsude tekkimisel. Effektiivsuse surendamiseks omab kahekordset toimet: kortsude ulatuse ja sügavuse vähendamine nahakudede struktuuri taastamise kaudu ning koheselt nähtav pinguldav effekt. Kasutatakse igapäevaselt, kombineerides teiste antud sarja preparaatidega: päevakreemiga FIBRAXTINE, toitva päevakreemiga PRONUTRIX, taastava öökreemiga MARTIXCELL. Pigmentatsiooni probleemide lahendamiseks kasutage pleegitavat seerumit WHITEX SERUM.

    TAASTAV NOORENDAV MASK HIGH DENSITY MASK: Mask kujutab endast kompleksset preparaati kiireks pinguldamiseks, nahakudede struktuuri taastamiseks ning vananemisvastaste protsesside vastu võitlemiseks. Kõrge bioaktiivsete ainete kontsentratsioon. Mask sisaldab samuti naturaalsete õlide komplekssi, mis toidavad ja taastavad nahka. Maski õrn sametine struktuur kutsub esile positiivseid emotsioone selle pealekandmisest. Pärast protseduuri näeb nägu välja puhanuna ja nooremana, taastub nooruslik näo ovaal, vähenevad kortsud ja voldikesed. 
    SEERUM KORTSTUDE TÄITMISEKS MICRO-FILLER: Kortsude kiireks korrektsiooniks nende ’’täitmise’’ meetodil mõeldud SEERUM. Preparaat kuuub viimase põlvkonna kosmeetikumide hulka. Üheaegselt kasutatakse mitmet aktiivset komplekssi. Seerum avaldab FÜSIOLOOGILIST toimet – väheneb kortsude ulatus ja sügavus. Seerumis sisalduvad optilised reflektorid avaldavad samuti momentaalset VISUAALSET effekti vähendades nii kortse ja voldiksei kui ka selliseid naha defekte nagu laienenud poorid, naha rasusus, hallikas jume.
    KORRIGEERIV TOONIV KREEM: Tooniv kreem näo ja kaela nahale. Sobib ideaalselt väsinud ja loiu naha jaoks. Koostises leiduvad kvaliteetsed pigmendid, mis täpselt sobivad vananevale loiule nahale.Kreem sisaldab samuti aktiivseid komponente, mis kaitsevad oksüdatiivse stressi eest, tõsavad toonust, niisutavad ja toidavad nahka. Kreemi koostis võimaldab korrigeerida välimust ilma lisakosmeetika kasutamise vajaduseta.


   

  Nimetus
  Maht
  NOORENDAV PUHASTUSPIIM NUTRIGEN MILK 250 ml
  NOORENDAV KAHEFAASILINE PUHASTAJA BIFAGEN 250 ml 
  NOORENDAV PUHASTUSLOSJOON AQUAGEN
  250 ml

  ÕRN SILENDAV KOORIJA PERFECT PEEL

  50 ml
  PINGULDAV SEERUM LIFT SERUM G14
  30 ml
  PLEEGITAV SEERUM WHITEX SERUM
  30 ml
  NOORENDAV PÄEVAKREEM FIBRAXTINE
  50 ml
  TOITEV PÄEVAKREEM PRONUTRIX
  50 ml
  NOORENDAV ÖÖKREEM MATRIXCELL
  50 ml
  TAASTAV MASK HIGH DENSITY MASK
  6*3.75 ml
  SEERUM KORTSUDE TÄITMISEKS MICRO-FILLER 30 ml

  TOONIV KREEM CC CREAM N1 MEREVAIGU BEEŽ

  30 ml
  TOONIV KREEM CC CREAM N 2 LOOMULIK BEEŽ 30 ml
  TOONIV KREEM CC CREAM N 3 ROOSAKAS BEEŽ  30 ml
  MINI KOMPLEKT GENXSKIN 3*7,5 ml