FITNESSE TRIPLE SLIM PROGRAMM

                                             “KOLMEKORDSE” toimega EKSPRESS-SALENDAV PROGRAMM                                                 TAASTAB SALEDA KEHAKUJU  REKORDILISELT VÄIKESE AJA jooksul 

Elame ajastul, kui inimeste suhtumine oma tervisesse ja selle mõistmine on põhjalikult muutumas. Aktiivne pikaealisus, soov näha välja oma bioloogilisest vanusest nooremana, hea enesetunne ja hingeline tasakaal on iga kaasaegse naise ja paljude meeste eesmärk. 

Kaootiline elustiil, VALE toitumine, vähene liikuvus ning füüsilise aktiivsuse puudujääk toovad endaga PARATAMATULT kaasa KEHAKAALU SUURENEMISE.

Soovi ÜLELIIGSETEST KILODEST KIIRESTI VABANEDA võib pidada positiivseks, kuid...

Proovime lühikese diagrammi abil endale ette kujutada, mis on viimase paari kuu jooksul aset leidnud ning mis KONKREETSED abinõud on vaja kasutusele võtta, et PROBLEEM KIIRESTI LAHENDADA.

ELUSTIILI MUUTUSED

+ VALE TOITUMINE 

=  KAALUTÕUS,KEHAMASSIINDEKSI SUURENEMINE 

=    SOOV TAASTADA SALEDUS

KOMPLEKSLAHENDUS: EKSPRESS-SALENEMISE programm FITNESSE TRIPLE SLIM

FITNESSE TRIPLE SLIM on “KOLMEKORDSE” toimega EKSPRESS-SALENDAV PROGRAMM, mis aitab vabaneda liigsetest kilodest “rasvavarude” põletamise teel, kõrvaldades tselluliidinähud, taastades saleda kehakuju ning hea enesetunde. Seda kõike on võimalik REKORDILISELT VÄIKESE AJA jooksul saavutada tänu 3 TOOTE SAMAAEGSELE KASUTAMISELE:

  • RASVAPÕLETAJAD – TABLETID BB FAT BURNER 
  • VEDELIKU VÄLJUTAMINE – SUPER DRAIN VG DETOX
  • PROTEIINIRIKAS MADALA KALORISISALDUSEGA PRO.DIET                                                                          

Lisaks sellele peab RANGELT järgmina ETTE MÄÄRATUD TOITUMISSKEEMI, teisisõnu DIEETI!

Tulemused saabuvad VÄGA KIIRESTI.

RASVAPÕLETUSTABLETID+JOOK  Preparaadikompleks, mis aitab kaasa rasvavarude intensiivsele põletamisele. Kompleks koosneb 20 koostisosast, mille eesmärgiks on vähendada kehakaalu. KASUTAMINE: IGAPÄEVASELT 15 päeva jooksul KATKEMATU KUURINA.

SUPER-DRENAAŽ  Efektiivseks salenemiseks ning intensiivseks vedelikuväljutamiseks mõeldud jook. Preparaat koosneb kontsentreeritud taimsetest ekstraktidest sisaldab vitamiin C ja merevetikate ekstrakti. Diureetiline ja lahtistav toime  võimaldab efektiivselt väljutada vedelikku ning vabaneda toksiinidest, mis aitab lõppkokkuvõttes kaasa kaalu vähenemisele. KASUTAMINE: IGAPÄEVASELT. Ühest pakist piisab 10 päevaks

  HIGHT PROTEIN DIEET  valmis toode,  millest on reaalselt abi ning mis aitab ülekaalust kiiresti ning efektiivselt vabaneda. Sealjuures ei tohi unustada mugavust ja turvalisustVõite jätta kõrvale mõtted sellest,    et restoranide ja kohvikute menüüdest kindlate söökide valimine aitab järgida dietoloogide soovitusi.                    Dieettoidu valmistamine ei ole sugugi lihtne ülesanne, lisaks teadmistele on selleks vaja ka õigeid toiduaineid, kogemust ja motivatsiooni. Ainus Õige meetod on kõrge proteiinisisaldusega dieedid. KASUTAMINE: asendage enda lõunasöök sheikiga, mis on Teie jaoks dieteetiliselt koostatud ja pakendatud. Tehke seda intensiivkuurina iga päev, toetava kuurina 2-3 korda nädalas. Karbis on 6 pakki kolme maitsega: vanilje, sokolaad, karamell. 

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
SUPER DRENAAŽ
500 ml
RASVAPÕLETUSTABLETID
60 tk 
PRO.DIEET 6 tk
KASUTAMISE METOODIKA ja DIEEDI PIDAMINE