PEDICARE

INTENSIIVNE ENSÜÜMPEELING
SEENHAIGUSTE ENNETAMINE
KVALITETNE ja ÕRN JALAHOOLDUS

KVALITEETSE JALAHOOLDUSEGA SEOTUD KÜSIMUSED lükatakse kaasaegses iluravis sagedi teenimatult tagaplaanile. Samas peab 8 naist 10-st enda jaoks korralike jalahooldusvahendite leidmist tõsiseks probleemiks. See võib kõlada imelikult, kuid pediküüri probleemid vaevavad nii mõndagi naist.

Vaatamata sellele, et jalalabade nahk on oma loomult võrdlemisi paks ja tihe, on see siiski üsna tundlik ja haavatav. Sellele nahapiirkonnale on iseloomulikud kuivuse ja ärritustega seotud probleemid, mis võivad kaasa tuua tõsiseid kahjustusi, mis takistavad meil vabalt ringi liikuda või soovitud jalatseid kanda. Lisaks esteetilistele probleemidele võivad sellised “pisiasjad” nagu konnasilmad ja lõhed õige hoolduseta varem või hiljem tõsiseks mureks kujuneda, põhjustades palju ebameeldivusi või piirates Teie võimalusi. Samuti kannatavad jalalabade nahk ja küüned pidevalt seenhaiguste riski all: seentel on vaja sooja ja niisket keskkonda, sellepärast sobivadki neile ideaalselt kingades pidevalt higistavad jalad. Lisaks ebameeldivatele sümptomitele ning inetule välimusele kujutavad jalgade mükoosid endast ka sotsiaalset ohtu, kuna nakkus võib levida inimeselt inimesele.

MIDA PAKUB ERICSON LABORATOIRE:

Viimased uuringud biokeemia ja rakubioloogia valdkonnas on võimaldanud luua INNOVAATILISE jalalabade hooldusprogrammi PEDICARE, mis pakub SPETSIIFILIST ning VÄGA PÕHJALIKKU ENNETUSRAVI. Meie uurimislabor on välja töötanud uue põlvkonna tugevatoimelise ensüümkompleksi. Tegemist ei ole järjekordse “jalakreemiga”, vaid PÕHIMÕTTELISELT uudse MEDITSIINILISE PEDIKÜÜRI vahendiga! Ensüümide ülikõrge sisaldus tagab ületamatu kooriva toime ning soodustab epidermise kiiremat uuenemist ka kõige tihedamates ja paksemates piirkondades. Kompleksis sisalduvad antibakteriaalsed preparaadid sobivad suurepäraselt seenhaiguste ennetamiseks ning kaitsevad kindlalt Teie jalgu. Pediküüritehniku oskused ja professionaalsus on kahtlemata äärmiselt olulised, kuid vähemalt sama tähtis on see, mis vahendeid ta Teie jalgade hooldamiseks kasutab. Tihtipeale juhtub, et meister ei saa kliendi probleemidega hakkama just “valede” kosmeetikavahendite kasutamise tõttu. Nüüdseks võite selle mure unustada! Tagame SUUREPÄRASED TULEMUSED igas olukorras!hoolikalt ja turvaliselt eemaldada karedaid epidermisepiirkondi: pragusid, konnasilmi.                                                                                                                           

 PEDICARE PROGRAMM võimaldab

  • hoolikalt ja turvaliselt eemaldada karedaid epidermisepiirkondi: pragusid, konnasilmi 
  • leevendada „raskete jalgade“ sündroomi
  • kaitsta ennast naha ja küünte seenhaiguste eest

PEDICARE

UUE NAHA BIOSÜNTEES + HOOLITSETUD ja KAUNID JALAD

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
ENSÜÜMKOORIJA E871 60  ml
VÄRSKENDAV TURSATEVASTANE KREEM E872  60 ml

 

Kiudained