CELLULITE-VIB

TERMO-  JA VIBROŠOKK RASVALE JA TSELLULIIDILE: LOKAALSETE RASVALADESTUSE RAVI

 

Programm CELLULITE-VIB on salendamisprotsessi kiirendavate ning toetavate tehnikate kogum. Seda ei saa nimetada mugavaks SPA-protseduuriks. Tegemist on raviva programmiga, kuid ülekaalust lahti saamise nimel tasub mõnikord vaeva näha. CELLULITE-VIB märkimisväärne tselluliidivastane toime saavutatakse soojendavate ja vibratsioonil põhinevate tehniliste võtete vaheldamise teel. Lokaalne temperatuuritõus aitab kaasa veresoonte laienemisele ning kutsub esile intensiivse vere juurdevoolu hüpodermisesse, lihtsustades aktiivsete rasvapõletuskokteilide tungimist rasvkudedesse. Protseduuri esimesel etapil kasutatakse ülivõimsaid seerumeid, mis tungivad rasvarakkudesse ning sekkuvad Teie ainevahetusse, lõhestades rasvu. Järgnev kosmeetiliste vahendite kasutamine kutsub esile ULTRAHELILAADSE efekti. See „passiivne treening“ mõjub soodsalt vere- ja lümfisoontele ning kiirendab toksiinide, rasvade lagunemisproduktide ja liigse vedeliku väljatamist. Organism põletab rasvarakkudest saadud kaloreid! Termo- ja vibrošoki seisundis on keha sunnitud enda soojendamiseks energiat kulutama, kõik ainevahetusprotsessid aktiveeruvad ning jääkained viiakse organismist kiiremini välja. Ultraheli on iluravis juba ammu tuntud kui kõige optimaalsem viis rasvkoe mõjutamiseks. Tänu adipotsüütide vahelisi sidemeid lõhkuvate INNOVAATILISTE preparaatide avastamisele on meie ettekujutus ultrahelil põhinevatest protseduurist nüüd radikaalselt muutunud! Protseduur, mis ÜHENDAB 3 RASVALADESTUSTE VASTASE VÕITLUSE OLULISIMAT ETAPPI, on äärmiselt EFEKTIIVNE viis SALENEMISEKS ning KEHAKUJU MODELLEERIMISEKS!

ILUSALONGI PROTSEDUUR KOOSNEB 7 ETAPIST NING AITAB KIIRESTI SAAVUTADA SILMNÄHTAVAID TULEMUSI, MILLE HULGAS ON KA RASVALADESTUSTE MÄRKIMISVÄÄRNE VÄHENEMINE!
  rasva vabastamine adipotsüütidest
 rasvkoe harvendamine
  rasvade põletamine
 jääkainete väljutamine
  tursete vähenemine
 
Rasvapõletusseerum: rasvade lõhestamine ja väljutamine adipotsüütidest
Rasvapõletav vibrogeel: adipotsüütide vaheliste sidemete lõhkumine
Drenaažigeel: jääkainete väljutamine organismist.

Päevast päeva kasutatavad preparaadid avaldavad massaažiseansside ja ultraheliteraapia laadset mõju, tõstes mitmekordselt ilusalongiprotseduuride efektiivsust ning käivitades PÖÖRDUMATU salenemisprotsessi!

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
Rasvapõletusseerum FAT BURNER SERUM 10 ampulli
5 ml kaupa
Rasva põletav vibrogeel FAT SHOCK GEL 200 ml
Ultrahelitoimega dreneeriv vibrogeel  DRAINAGE GEL 200 ml