MORPHO BUST

ADE PINGULDAMINE, KUJU MUUTMINE NING PRINKUSE TÕSTMINE.
RINDADE JA DEKOLTEENAHA HOOLDUS

Miski pole nii võrgutav kui kauni naise rinnad, paraku pole nende ilu kuigi kauakestev... Tänapäeval ei häbene naised oma kehavorme demonstreerida, sellepärast vajavad rinnad ning dekolteepiirkond erilist ning põhjalikult läbi mõeldud hooldust. Ilukirurgia suunas vaatavate klientide kasvava nõudluse rahuldamiseks oleme loonud innovatiivse toote, mis aitab suurendada rindade mahtu, vältides samas ilulõikustega kaasnevaid kirurgilisi traumasid ning arme.

Naiste piimanäärmed ei sisalda üldse lihaseid, sellepärast ei saa rindade suurust spordiharjutuste abil muuta. Rindade suurus sõltub ainult selles sisalduva rasvkoe hulgast, samas kui nende kuju on tingitud seda toetava nahaümbriku seisundist. SELLEPÄRAST saab rindade kuju kirurgilise sekkumiseta muuta ainult tänu rasva tootmist stimuleerivate ainete (piimanäärmete põhiline struktuurielement) stimuleerimisele, avaldades rasvkoe kasvuprotsessidele KOLMEKORDSET mõju.

Tegurid, mis mõjutavad rindade suurust ning kuju:

KEHAKAALU MUUTUSED – esimeseks reaktsiooniks kaalu vähenemisele on piimanäärmete ptoos, mis väljendub rindade allavajumises sidemete nõrgenemise tõttu rindu toetavas nahaümbrikus. See protsess mõjutab kõige rohkem keskmisest suuremaid rindu.

RASEDUS – rasedad naised pööravad tohutut tähelepanu keha ning naha seisundile. Neid valdab alatine hirm, et muutused kehakujus saavad olema pöördumatud. Kudede venimine põhjustab pikemas perspektiivis rindade vajumist ning armide ja venituste teket. Ainus võimalus selle vältimiseks on rindu niisutavad, toitvad ja toniseerivad protseduurid.

Tänu teadusliku kosmetoloogia viimastele saavutustele oleme suutnud leida efektiivse viisi rasvkoe kasvu ning ümberjaotumise mõjutamiseks õilsal esteetilisel eesmärgil! Uue preparaadi VOLUFILNE uuringud aitasid luua mittekirurgilise programmi rindade modelleerimiseks, millega kaasneb nende märkimisväärne suurenemine. Ilusalongis läbiviidavat professionaalset protseduuri ning koduse hoolduse vahendeid võib lugeda tõelisteks kunstiteosteks!

Iga protseduuriga kaasneb progresseeruv LOKAALSE rasvkoe hulga suurenemine, mis suurendab märgatavalt rindade mahtu ning korrigeerib sujuvalt nende kuju. Venitusarmid ja kapillaaride jäljed kaovad täielikult, rindade ja dekoltee nahk muutub pehmeks ja sametiseks. Seda kõike on võimalik saavutada ilma kirurgiliste traumadeta, häirimata õrna kehapiirkonna füsioloogiat. Oleme leidnud täiesti turvalise viisi kõigi piimanäärmetes aset leidvate protsesside tulemuslikuks aktiveerimiseks.

Mida rohkem Te oma rindade eest hoolitsete, seda ilusamaks nad muutuvad!

RINDU SUURENDAV KREEM VOLUME CREAM/ RINDU TUGENDAV SEERUM MORPHO-BUST SEERUM

Koduse hoolduse vahendite kasutamine:

Avage ampull ja valage selle sisu väikesesse kaussi. Lisage kreem, segage ühtlaseks. Kandke rindadele ja dekolteepiirkonnale. Ampulle kasutatakse 2 korda nädalas, kreemi iga päev.

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
RINDU SUURENDAV KREEM VOLUME CREAM E604
100 ml
STIMULEERIV SEERUM LIFTING SERUM E603
6 ampulli x 3 ml kaupa