PERFECTION

PIGMENTATSIOONI REGULEERIMINE
PIGMENDILAIKUDE EEMALDAMINE
JUME ÜHTLUSTAMINE JA NAHA PINNA TASANDAMINE

Üsna tihti juhtub, et meie jume ei ole nii särav ja ühtlane kui me tahaksime. Pigmentatsiooniprotsesse, mida meie nimetame päevituseks, põhjustab ultraviolettkiirgus. Probleeme tekitabki pigmendi ebaühtlane jaotumine, mis on tõsine esteetiline probleem ja mida esineb nii täiskasvanutel kui ka teismelistel.

Liigset pigmentatsiooni põjustavad vanuse lisandumine, keskkonnategurid ja mõned ravimid, aga see võib olla ka sünnipärane. Kui sellise kaasasündinud eripäraga inimene satub päikese kätte, muutub tema nahk ebaühtlaselt laiguliseks ning tumedaks. Igal juhul erinevad liigse pigmentatsiooniga piirkonnad ülejäänud nahast ning rikuvad välimust. Ebaühtlase pigmentatsiooni probleemi lahendamine ei tähenda niivõrd olemasolevate pigmendilaikude kõrvaldamist, vaid pigem pigmentatsiooniprotsessi reguleerimist sellisel moel, et seda probleemi enam tulevikus ei tekiks. Naha ühtluse taastamine on tänapäevaste vahenditega üpris kerge ülesanne. Paljude turul pakutavate toodete hulgast tuleb valida aga õiged vahendid, kusjuures valiku peamiseks kriteeriumiks on mittetoksilisus.

UUED LAHENDUSED: PIGMENTATSIOONI REGULEERIMINE GENEETILISEL JA MOLEKULAARSEL TASANDIL

Pigmenatsioon on MELANIINI tootmise ning selle ühtlase (või ebaühtlase) jaotumise tulemus nahapinnal, karvanääpsudes ning silma vikerkestas. Kaua aega oli ainsaks hüperpigmentatsiooni vastu võitlemise viisiks melanogeneesi aeglustamine iluravi teel (pärssides melaniini tootmist põhjustavaid fermente) ning naha valgendamine mitmesuguste vahendite abil (C-vitamiin, AHA-happed jms).

Ericson Laboratoire on aga välja töötanud ABSOLUUTSELT UUE VIISI probleemi lahendamiseks – mõjutatakse melanotsüütide (epidermise pigmendirakkude) DNA-d ja seeläbi ka pigmentatsiooni protsesse. Tootesarja PERFECTION uuenduslikkus seisneb selles, et sekkume biokeemilistesse pigmentatsiooniprotsessidesse nii sügavuti kui iluravivahendid seda vähegi võimaldavad.

 

Selle sarja tooted sisaldavad uut aktiivset koostisosa O.D.A.white®, mis on võimeline muutma geneetilise pigmentatsiooniprotsesside eest vastutavatele geenidele edastatavat pärilikku informatsiooni sellisel moel, et pigmentatsioon ei algagi!

 

 

 

LUKSUSLIK VÄRSKENDAV
JA JUME ÜHTLUSTAV KODUNE HOOLDUS

Kosmeetik valib sobiva ravi sõltuvalt pigmentatsiooniga seotud probleemide tõsidusest, päikese aktiivsuse tasemest ning ravi staadiumist.

NB! PERFECTION sarja tooted on kõrge päikesekaitsefaktoriga (SPF 20, 30) ning on rikastatud niisutavate ja vananemisvastaste komponentidega. Seega on tegu  täisväärtusliku ning kompleksse hooldusega nii ravikuuri ajaks kui ka hilisemaks viibimiseks päikese käes.

Tooted sisaldavad ka valgendavaid ja päikesekiirguse eest kaitsvaid koostisosi ning antioksüdante nagu puuviljahappeid; valge mooruspuu, põldmarja ja kibuvitsamarjade ekstrakte jms. Protseduur sobib suurepäraselt kokku NOVACID+ sarja peeling´utega, valmistab naha ette päevitumiseks ning taastab selle ilu!

PIGMENTATSIOONIST VABANEMISE INTENSIIVPROGRAMM:

PIGMENDILAIKUDE VASTANE SEERUM MELANO-STOP SPF 20
Kontsentreeritud pigmendilaikude vastane vahend, sisaldab päikesekaitset. Mõjutab nahka geneetilis-molekulaarsel tasemel, kõrvaldades olemasolevad pigmendilaigud ning ennetades nende tekkimist. Sisaldab ka puuviljahappeid, mis avaldavad õrna koorivat mõju ning kiirendavad naharakkude uuenemisprotsesse. Kanda nahale hommikul ja õhtul.

  TOITEV ja VALGENDAV KREEM NUTRI-PERFECT SPF 30
Igapäevaseks kasutamiseks mõeldud mitmetoimeline vahend, mis valgendab nahka ning kõrvaldab pigmendilaigud, pakkudes tõhusat kaitset UV-kiirguse vastu. Koostis on rikastatud kontsentreeritud rasvhapetega, mis taastavad ja toidavad nahka. Kanda nahale hommikuti peale seerumi kasutamist või tarvitada iseseisvalt päevakreemina.

NIISUTAV ja VALGENDAV EMULSIOON HYDRA-PERFECT SPF 20
Emulsiooni kerge ja värske koostis sobib ideaalselt kasutamiseks palava ilmaga. Sisaldab niisutavaid koostisosi, mis võimaldavad hoida vajalikku niiskustaset pikema aja jooksul. Kanda nahale hommikuti peale seerumi kasutamist või tarvitada iseseisvalt päevakreemina. 

TAASTAV ÖÖKREEM MELANO-REPAIR
Uue põlvkonna innovaatiline kreem. Kasutatakse pigmendi kõrvaldamiseks, jume ühtlustamiseks ning valgendamiseks. Vananemist aeglustavate koostisosadel on suurepärased taastavad omadused. Hommikul näeb nahk välja ilus, värske, hele ja särav. Kanda nahale enne magamaminekut.

MATISTAV ja VALGENDAV KREEM MATT-PERFECT SPF 30
Kombineeritud ja rasusemale nahale mõeldud kreem on igapäevaseks kasutamiseks sobiv vahend, mis valgendab nahka ja kõrvaldab pigmendilaigud, pakkudes tõhusat kaitset UV-kiirguse vastu. Kreem normaliseerib rasueritust ning tagab pikaajalise matistava efekti. Kanda nahale hommikuti peale seerumi kasutamist või tarvitada iseseisvalt päevakreemina.

  NÄOKOORIJA MELANO-CLEAR SCRUB
Sisaldab valget savi kaoliini, mis on tuntud ka hiina savina ja toimib tugeva absorbendina. Koorija eemaldab nahalt pigmendiosakesi sisaldavad surnud rakud ja valgendab seeläbi pigmendilaike. Koorija ühtlustab nahatooni ja on siluva toimega. Koostises olevad AHA-happed tugevdavad koorivat efekti ning aitavad märkimisväärselt kaasa naha valgendamisele.

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
PIGMENDILAIKUDE VASTANE SEERUM MELANO-STOP SPF-20
10 ml
TOITEV ja VALGENDAV KREEM NUTRI-PERFECT SPF-30
50 ml
MATISTAV ja VALGENDAV KREEM MATT-PERFECT SPF-20
50 ml
NIISUTAV ja VALGENDAV FLUIDUM HYDRA-PERFECT SPF-20
30 ml
TAASTAV ÖÖKREEM MELANO-REPAIR NIGHT
50 ml
PIGMENTATSIOONIVASTANE KOORIJA MELANO-CLEAR
50 ml
MINI-KOMPLEKT PERFECTION 3*10ml