GENXSKIN

KIIRE JA EFFEKTIIVNE NAHA VANANEMISPROTSESSIDE AEGLUSTAMINE
KOLLAGEENI JA ELASTIINI TERVIKLIKUSE EEST VASTUTAVA 
                                             14 GEENI REAKTIVISATSIOON.                                            

USKUMATU, AGA TÕSI –
teie ees on uue põlvkonna innovaatiline esteetilise kosmeetika programm, mis põhineb viimaste aastate geneetilis-bioloogilistel uuringutel. Tootesari võimaldab stimuleerida meie näonaha rakkude geneetikat ja seeläbi parandada välimust.

Naha seisund peegeldab vanust.

Naha vananemist põhjustavad mitmed tegurid, millest olulisemaks on naha rakuvälise maatriksi ehitusmolekulide (kollageen, elastiin, hüaluroonhape) sünteesi eest vastutavate geenide aktiivsuse vähenemine.  Meie naha karkassiks on rakuväline maatriks, mis hakkab vanuse kasvades järk-järgult nõrgenema ja põhjustab muutusi meie välimuses. Kui nooruses rasvkoe jaotus, lihaste toonus ning esiletulevad põsesarnad moodustavad nn ilukolmnurga (triangle of beauty), siis vananemisega kaasnevad muutused tekitavad vastupidise efekti, nn ümberpööratud kolmnurga.

Õnneks saame 21. sajandil reaalselt vananemisprotsesse mõjutada ja seda mitte ainult end kahjulike keskkonnafaktorite eest kaitstes, vaid mõjutades otseselt näonaha geneetilisi mehhanisme. GENXSKIN mõjub täpselt, kuhu vaja ja on tänu kõrgtehnoloogiale ja kiiresti nähtavatele tulemustele turuliider.

MATRIGENICS 14G – teaduslik avastus, mis on kasutusel sarjas GENXSKIN

GENXSKIN:
ТABAB SIHTMÄRKI

Uue põlvkonna preparaat MATRIGENICS 14G on Prantsusmaa biotehnoloogide arendustöö kõige innovaatilisem tulemus.

 

Läbiviidud uuringud näitasid, et uus preparaat MATRIGENICS 14G suudab mõjutada 14 geeni tööd, mis käivitavad biokeemilise sündmuste ahela, mis omakorda mõjutab derma rakuvälise maatriksi kolme tähtsama komponendi (kollageen, elastiin, hüaluroonhape) sünteesi.

Kliiniliste uuringute käigus on tõestatud, et preparaadi kasutamisel õnnestus vähendada oluliselt miimilisi kortse ja nasolabiaalseid vagusid ja vabaneda murekortsudest. Ka nn ilukolmnurga taastumine on leidnud kliiniliste uuringute käigus kinnitust, ilmnedes juba pärast toodete kahe nädala pikkust kasutamist!

Tänu kõrgtehnoloogilisele tootearendusele ja kiiresti ilmnevatele tulemustele on GENXSKIN igapäevaseks hoolduseks mõeldud toodete seas meie kaubamärgi turuliider.

IGAPÄEVANE NAHAHOOLDUS KODUS

NOORENDUS SAAB ALGUSE PUHASTAMISEST!

 Igapäevaseks näopesuks, meigieemalduseks ja nahahoolduseks kasutatakse NOORENDAV PUHASTUSPIIM, KAHEFAASILINE PUHASTAJA JA NOORENDAV LOSJOON. Kõik tooted vastavad vanusele, kui on vajadus just NOORENDAVA hoolduse järele!
  ÕRN SILENDAV KOORIJA PERFECT PEEL
Innovatsiooniline kahefaasilise toimega toode: esmalt kerge koorimine suhkru mikrokristallidega, mis lahustudes muutuvad aktiivseks preparaadiks, imendudes osaliselt nahka. Surnud rakud eemaldatakse ning nahk muutub pehmeks, sametiseks ja säravaks. 

INTENSIIVNE HOOLDUS: SEERUM + KREEM

 NOORENDAV PINGULDAV SEERUM LIFT SERUM G14
Kosmeetikatoode vananemisprotsesside vastu. Kahekordne toime: kortsude ulatuse ja sügavuse vähendamine nahakudede struktuuri taastamise kaudu ning koheselt ilmnev pinguldav efekt. Kasutatakse igapäevaselt, kombineerides teiste antud sarja preparaatidega: päevakreemiga FIBRAXTINE, toitva päevakreemiga PRONUTRIX ja taastava öökreemiga MARTIXCELL. Pigmentatsiooni probleemide lahendamiseks kasutage pleegitavat seerumit WHITEX SERUM.

  TAASTAV NOORENDAV MASK HIGH DENSITY MASK
Mask kujutab endast kompleksset preparaati kiireks pinguldamiseks, nahakudede struktuuri taastamiseks ning vananemisprotsesside vastu võitlemiseks. Kõrge bioaktiivsete ainete kontsentratsiooniga. Mask sisaldab veel ka naturaalsete õlide kompleksi, mis toidavad ja taastavad nahka. Mõnus õrn sametine struktuur. Pärast protseduuri näeb nägu välja puhanu ja nooremana, taastub nooruslik näoovaal, vähenevad kortsud ja voldikesed. 

  SEERUM KORTSTUDE TÄITMISEKS MICRO-FILLER
Mõeldud kortsude kiireks korrektsiooniks nende täitmise meetodil. Kuulub uue põlvkonna preparaatide hulka. Üheaegselt kasutatakse mitut aktiivset kompleksi: füsioloogiline toime – väheneb kortsude ulatus ja sügavus; visuaalne toime – optilised reflektorid avaldavad kohest efekti, lisaks kortsudele aitab leevendada ka mitmeid teisi nahaprobleeme nagu laienenud poorid, liigne rasusus ja hallikas jume.
  KORRIGEERIV TOONIV KREEM
Tooniv kreem näole ja kaelale. Sobiv väsinud naha korral. Koostises kvaliteetsed pigmendid, mis sobivad ideaalselt vananevale väsinud nahale. Kreem sisaldab aktiivseid komponente, mis kaitsevad oksüdatiivse stressi eest, tõstavad toonust ning niisutavad ja toidavad nahka. Kreemi koostis võimaldab korrigeerida välimust ilma lisakosmeetika kasutamise vajaduseta.


 

Nimetus
Maht
NOORENDAV PUHASTUSPIIM NUTRIGEN MILK 250 ml
NOORENDAV KAHEFAASILINE PUHASTAJA BIFAGEN 250 ml 
NOORENDAV PUHASTUSLOSJOON AQUAGEN
250 ml

ÕRN SILENDAV KOORIJA PERFECT PEEL

50 ml
PINGULDAV SEERUM LIFT SERUM G14
30 ml
PLEEGITAV SEERUM WHITEX SERUM
30 ml
NOORENDAV PÄEVAKREEM FIBRAXTINE
50 ml
TOITEV PÄEVAKREEM PRONUTRIX
50 ml
NOORENDAV ÖÖKREEM MATRIXCELL
50 ml
TAASTAV MASK HIGH DENSITY MASK
6*3.75 ml
SEERUM KORTSUDE TÄITMISEKS MICRO-FILLER 30 ml

TOONIV KREEM CC CREAM N1 MEREVAIGU BEEŽ

30 ml
TOONIV KREEM CC CREAM N 2 LOOMULIK BEEŽ 30 ml
TOONIV KREEM CC CREAM N 3 ROOSAKAS BEEŽ  30 ml
MINI KOMPLEKT GENXSKIN 3*7,5 ml