LIPO STRESS

UUE PÕLVKONNA SALENDAV PROGRAMM:
                                 NEUROKOSMEETIKA KAHEKORDNE TOIME NÄRVISÜSTEEMI JA RASVKOE TASANDIL!                                     STRESSI LEEVENDAVAD JA EFEKTIIVSE SALENEMISE TAGAVAD NEUROMODULAATORID!

Stress on saanud „meie aja haiguseks“, see määrab meie käitumist, mõjutab meie psüühikat, närvisüsteemi ja ainevahetust ning ilmutab ennast ka meie nahal: tulemuseks on ülitundlik punetav nahk, „krampis“ lihas, tundlikkuse ning närvilõpmete läbitavuse häired, arteriaalse rõhu tõus, vedelikupeetus ja valulikud tursed. Reeglid kaasnevad sellega söögiisu suurenemine, vähene liikuvus, lokaalsete rasvaladestuste suurenemine ning tselluliit...

Neurokosmeetika kujutab endast kaasaegse iluravi uusimat trendi. Naha seisundi ja närvisüsteemi oleku vahel on kindel seos. Vastastikmõjud realiseerivad nahas paiknevate närvilõpmete vahendusel. Neurokosmeetika on erinevate toodete ja meetodite komplekt, mis võimaldab kosmeetiliste vahendite abil mõjutada nahas paiknevaid närvirakke. Selle mõjutuse eesmärkide hulka kuulub stressitaseme vähendamine ning „õnnehormooni“ endorfiini tootmise suurendamine, põletiku leevendamine, immuunsuse tõstmine, ainevahetuse stimuleerimine, bioloogiline noorenemine, salenemisprotsesside käivitamine jne. 

LIPO-STRESS on uue põlvkonna salendav programm, mis avaldab KAHEKORDSET toimet närvilõpmetele: nii neile, mis paiknevad nahapinnal kui neile, mis paiknevad naha sügavamates kihtides!

Kahel tasandil korraga töötades suudame pakkuda efektiivseid lahendusi järgmistele probleemidele:

  • valuliku, „kokkupressitud“ lokaalse tselluliidi kiire ravi organismi stressiseisundi leevendamine
  • salenemisprotsesside käivitamine

USKUMATUD TULEMUSED !

Katsed viidi läbi 30-50 aastaste naistest koosnenud vabatahtlike rühmal.

Preparaadi järjepidev kasutamine 28 päeva jooksul andis järgmised tulemused:

Alakõhupiirkonna (kõht, vöökoht) ümbermõõt: -4 cm
Puusaümbermõõt (tuharad): -6 cm
Puusaümbermõõt (jalgade siseküljed): -3 cm

 

LIPO-STRESS programm tagab Teile kahekordse mugavustunde: endorfiinide tootmise suurenemisest tingitud nauding ning lisakilode kadumisest põhjustatud optimismipuhang!

 

 Multiaktiivne hoolduskompleks  LIPO-STRESS parandab enesetunnet, mõjutades nii närvisüsteemi endorfiinide tootmise teel kui ka kogu keha. Reaalsed salendavad tulemused ning stressist vabanemine lisavad Teile optimismi, taastavad mugavustunde ning pakuvad naudingut!. Koduse hoolduse kuuriks mõeldud kompleks sisaldab kreemi ja seerumit.
SALENDAV KREEM DESTRESS FLUID- 
võimaldab kiiresti ja efektiivselt vabastada „kokkupressitud“ ning valulikud lokaalse tselluliidiga piirkonnad, käivitades efektiivse salenemise protsessid. Tulemuseks on kehaümbermõõdu reaalne vähenemine tänu rasvavarude väljutamisele organismist.

 
KONTSENTREERITUD SEERUM NEUROLYSIS SERUM- Tugevatoimeline neuroprotektor. Stimuleerib β-endorfiinide tootmist.


Kasutamine: 
segage omavahel kreem DESTRESS FLUID ja seerum NEUROLYSIS SERUM (kallake seerum kreemipudelisse), segage ühtlase konsistentsi saavutamiseks ning kandke probleemsetele aladelee. Kasutada hommikul ja õhtul katkematu kuurina.

SARJA PREPARAADID

Nimetus Maht
Multiaktiivne hoolduskompleks LIPO-STRESS 150ml+10ml