BIO-OPTIC

PIIRKOND, MIS VAJAB ERILIST TÄHELEPANU!
VÄGA ÕRNA SILMAÜMBRUSNAHA HOOLDUS

Silmaümbrusnahk on äärmiselt õhuke ja seepärast ka näo kõige haavatavam osa. Silmadel ja nende lähiümbrusel on oluline roll nii miimikas kui ka nägemisel. See piirkond peab pidevalt taluma mitmesuguseid kannatusi: meigivahendite hooletu kasutamine, ere valgus (valgustid kontorites ja poodides, autotuled, arvutimonitorid jne), saastunud keskkond ja tolm, kaubanduskeskuste ja kontorihoonete liiga kuiv õhk, väsimus, stress jne. Just silmad reageerivad valedele eluviisidele, suitsetamisele ning teistele kahjulikele teguritele esimesena. Ühed esimestest vananemise tundemärkidest ilmnevad just silmaümbrusnahal. Seepärast vajab see piirkond tingimata väga varakult alustatud, järjepidevat ning põhjalikku hooldust.

 

4 põhilist silmaümbrusnaha probleemi on

  • Kortsud
  • Ärritused
  • Tursed (nn. isimakotid)
  • Tumedad ringid silmade ümber (tihti silmaalused)

Nende probleemide lahendamiseks on ERICSON LABORATOIRE välja töötanud suunatud toimega vahendid ning elegantse protseduuri silmaümbrusnaha kompleksseks hoolduseks.
BIO-OPTIC protseduur vähendab silmade turset ja aitab kaotada silmade aluseid „kotikesi“. Samuti tasub seda kasutada juhul, kui märkate silmade ümber tekkimas kortse või tumedaid silmaaluseid.

Geelja ainega immutatud plaastritel põhinev mask aitab väga täpselt reguleerida nahale mõjuva aktiivse aine hulka, võimendada selle tungimist nahka ning tagada optimaalne mugavus. Spetsiaalne massaaž, uusimate tursetevastaste preparaatide toime, mikrokollageenne pinguldav geel ning rahustav näovesi annavad suurepärase tulemuse: tursed ning ärritused leevenevad juba 15-20 minutiga, nahk muutub õrnaks ja sametiseks, silmaümbruskortsud kaovad.

BIO-OPTIC protseduuri võib kasutada nii eraldiseisva kuurina, ekspress-hooldusena kui ka pikema aja jooksul vananemisnähtude tõkestamiseks – igal juhul tasub protseduuriga alustada nii vara kui võimalik, et säilitada teie silmade nooruslikkus ja ilu võimalikult pikaks ajaks!

MAKSIMAALSELT EFEKTIVNE  KOMPLEKSHOOLDUS
PARIM, MIDA KOSMEETIKUTEL ON PAKKUDA

 MIKROKOLLAGEENNE LIFTING KREEM
Pinguldav geel sisaldab mikrokollageeni molekule. Tänu oma väiksusele suudavad need molekulid tungida otse kollageeni sünteesivatesse fibroblastidesse, mille aktiivsus tänu alusmaterjali lisandumisele suureneb. Mikrokollageeni ja teiste aktiivsete koostisosade arvelt vähendab geel kortsude sügavust ning silub ja pinguldab silmaümbrusnahka juba mõne sekundiga. Geel leevendab väsimuse jälgi ning taastab silmade värskuse. Kanda nahale hommikul. Eriti hästi sobib kasutamiseks meigialuskreemina.

TAASTAV KREEM-KONTSENTRAAT SILMADELE
Lõplik lahendus kõigile silmaümbrusnaha probleemidele. Kreem pärsib silmade ümbruses kortsude, tumedate silmaaluste ja tursete teket ning rahustab ja pehmendab nahka. Kreemil on kerge lipolüütiline mõju, see juhib õrnalt välja periorbitaalsesse piirkonda kogunenud rasvladestumised ning vee. Kanda silmaümbrusnahale hommikul ja õhtul pärast meigi eemaldamist.

GEELMASK SILMAALUSTE TURSETE VASTU
Geelmask on mõeldud silmapiirkonnast rasvakogumike eemaldamiseks ja tursete vähendamiseks. Tursete vähendamine saavutatakse liigse kinnipeetud vedeliku, rasvade ja toksiinide väljutamisega. Preparaat suudab nahaaluseid rasvu lõhustada ning neid ja nende kogumeid nahast lümfi abil välja juhtida. Geelmask tuleks kanda nahale õhukese kihina hommikul või paksu kihina õhtul. Masseerida sõrmeotsega 5 minuti jooksul tupsutavate liigutustega geeli täieliku imendumiseni.

FÜTOKAPSLID BIOPTIC
Kapslid sisaldavad erinevate taimsete ekstraktide ja tugevatoimelise fütokompleksi segu, mis taastab silmaümbrusnaha toonuse ja elastsuse. See on võimas vahend vanuseliste muutuste ja tundliku naha kortsude vastu võitlemiseks. Nahk muutub siledaks ning vanuselistele muutustele vastupidavamaks. Kanda nahale õrnade tupsutavate liigutustega vahendi täieliku imendumiseni. Kasutada õhtul pärast meigi eemaldamist 50-päevase kuurina.

GEELMASK TUMEDATE RINGIDE VASTU
Kui veresoonte elastsus, kokkutõmbevõime ning läbitavus vähenevad, tekivad sobivad tingimused verepaisu tekkeks ning punaste vereliblede lokaalseks kadumiseks läbi veresoonte seinte. Mõnikord kogunevad hemoglobiini lõhestumisproduktid alumistele silmalaugudele, moodustades väikesed laigud, mille värvus võib varieeruda lillast tumepruunini. ERICSON LABORATOIRE on välja töötanud geelmaski, mis suudab efektiivselt lahendada ka selle probleemi. Aktiivsed koostisosad normaliseerivad vereringe, vähendavad pigmentatsiooni, lühustavad hemoglobiini lõpp-produktid ning varjavad väliseid defekte.

 RAHUSTAV JA TURSETEVASTANE TOONIK SILMAÜMBRUSELE
Näovett kasutatakse puhatamiseks kui ka kompressi tegemiseks väga tundliku naha, silmade punetuse, tursete ning väsimuse puhul. Tursed, punetused ja põletikud kaovad väga kiiresti. Preparaadil on lisaks ka antiseptiline, põletikuvastane ja stimuleeriv mõju. Kanda hoolikalt puhastatud silmaümbrusnahale hommikul ja õhtul. Vajaduse korral (äkiline ärritus) niisutada vatipadi näoveega ning asetada paariks minutiks silmadele kompressina.

 KAHEFAASILINE SILMAMEIGI EEMALDAJA (k.a. veekindla meigi)
Roosivett sisaldav raviv geel  aitab eemaldada silmameigi nahka venitamata ja ärritamata. Sobib igat tüüpi meigivahendite (ka veekindlate) eemaldamiseks. Parandab laugude ja ripsmete seisundit. Enne kasutamiseks loksutada geel ja vedelik kokku.

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
Kahefaasiline silmameigi eemaldaja
100 ml
Rahustav Losjoon
100 ml
Taastav kreem kontsentraat  Eye zone repair fluid
15 ml
Pinguldav geel Micro-collagen lifting
20 ml
Fütokapslid Anti-fatigue phyto-capsules
50 kapslit
Intensiivne hooldus:plaastrid-mask silmade jaoks TWIN PATCH
6 plaastrid
Silmaaluste kottide vastane mask  Bags reducer mask
20 ml
Tumedate ringide vastane kreem Anti-dark circels care fluid
20 ml
Mini-komplekt BIOPTIC 3*10 ml

 

<!--[if !mso]>
EYE MAKE-UP REMOVER