BIO-OPTIC

PIIRKOND, MIS VAJAB ERILIST TÄHELEPANU!
VÄGA ÕRNA SILMAÜMBRUSNAHA HOOLDUS

Silmaümbrusnahk on äärmiselt õhuke, mis teeb temast näo kõige haavatavama osa.  Silmad ja nende ümbrus peegeldavad iga näoilmest. See piirkond peab pidevalt taluma mitmesuguseid kannatusi: meigivahendite hooletu kasutamine, ere valgus (valgustid kontorites ja poodides, autotuled, arvutimonitorid jne), saastunud keskkond ja tolm, kaubanduskeskuste ja kontorihoonete liiga kuiv õhk, väsimus, stress jne. Just silmad reageerivad esimestena valedele eluviisidele, suitsetamisele ning teistele kahjulikele teguritele. Silmaümbrusnahk reedab esimesena vananemise tunnuseid. Sellepärast vajab see piirkond tingimata väga varakult alustatud, järjepidevat ning põhjalikku hooldust.

 

4 põhilist silmaümbrusnaha probleemi on

  • Kortsud
  • Ärritused
  • Kotid
  • Tursed ja tumedad ringid silmade ümber

Nende probleemide lahendamiseks on ERICSON LABORATOIRE välja töötanud suunatud toimega vahendid ning elegantse protseduuri silmaümbrusnaha kompleksseks hoolduseks.

BIO-OPTIC protseduur vähendab silmade turseid, seda võib kasutada ka juhul, kui lisaks kottidele esineb silmade ümber ka tumedaid rõngaid ning kortse. Geelja ainega immutatud plaastritel põhinev mask aitab väga täpselt reguleerida nahale mõjuva aktiivse aine hulka, võimendada selle tungimist nahka ning tagada optimaalne mugavus. Spetsiaalne massaaž, uusimate tursetevastaste preparaatide toime, mikrokollageenne pinguldav geel ning rahustav tursetevastane näovesi annavad suurepärase tulemuse:  tursed ning ärritused leevenevad juba 15-20 minuti pärast, nahk muutub õrnaks ja sametiseks, «kanavarbad» kaovad.

BIO-OPTIC protseduuri võib kasutada nii iseseisva kuurina, ekspress-hooldusena või vananemise ennetamiseks – igal juhul tasub sellega alustada nii vara kui võimalik, et säilitada Teie  silmade  nooruslikkus ja  ilu võimalikult  pikaks  ajaks!  

MAKSIMAALSELT EFEKTIVNE  KOMPLEKSHOOLDUS
PARIM, MIDA KOSMETOLOOGIDEL ON PAKKUDA

MIKROKOLLAGEENNE LIFTING BIO-OPTIC
Pinguldav geel sisaldab mikrokollageeni molekule. Tänu oma väikesele suurusele suudavad need molekulid tungida nahka vahetult fibroblastidesse, stimuleerides nende aktiivsust ning olles kollageeni sünteesi ehitusmaterjaliks. Mikrokollageeni ja teiste aktiivsete koostisosade arvelt soodustab geel kiiresti kortsude sügavuse vähenemist ning silub ja pinguldab hetkeliselt silmaümbrusnahka. Geel leevendab väsimuse jälgi ning taastab silmade värskuse. Kanda nahale hommikul. Suurepärane meigialuskreem.

TAASTAV KREEM-KONTSENTRAAT SILMADELE
Lõplik lahendus kõigile silmaümbrusnaha probleemidele. Kreem pärsib kortsude, silmade ümber esinevate ringide ja tursete teket ning rahustab nahka. Ennetab uute kortsude teket ja pehmendab õrna silmaümbrusnahka. Kreemil on kerge lipolüütiline mõju, see juhib õrnalt välja periorbitaalsesse piirkonda kogunenud rasvad ning vee. Kanda hommikul ja õhtul silmaümbrusnahale meigi eemaldamise järel.

GEELMASK SILMAALUSTE KOTTIDE VASTU
Geelmask on mõeldud tursete ja rasvakogumite eemaldamiseks silmapiirkonnast. Tursete vähendamine toimub liigse kinnipeetud vedeliku, rasvade ja toksiinide väljutamise arvelt. Preparaat suudab lõhestada ning viia välja nahaaluseid rasvu, eemaldades seega ka rasvakogumid. Kanda nahale õhukese kihina hommikul või paksu kihina õhtul. Masseerida sõrmeotsega 5 minuti jooksul tupsutavate liigutustega geeli täieliku imendumiseni.

FÜTOKAPSLID BIO-OPTIC
Kapslid sisaldavad erinevate taimsete ekstraktide ja tugevatoimelise fütokompleksi segu, mis taastab silmaümbrusnaha toonuse ja elastsuse. See on võimas vahend vanuseliste muutuste ja tundliku naha kortsude vastu võitlemiseks. Nahk muutub siledaks ning vanuselistele muutustele vähem avatuks. Jaotada nahale kergelt tupsutavate liigutustega vahendi täieliku imendumiseni. Kasutada õhtul pärast meigi eemaldamist 50päevase kuurina.

GEELMASK TUMEDATE RINGIDE VASTU
Kui veresoonte elastsus, kokkutõmbevõime ning läbitavus vähenevad, tekivad sobivad tingimused verepaisu tekkeks ning punaste vereliblede kadumiseks. Mõnikord kogunevad hemoglobiini lõhestumisproduktid alumistele silmalaugudele, moodustades väikesed laigud, mille värvus võib varieeruda lillast tumepruunini. ERICSON LABORATOIRE on välja töötanud GEELMASKI, mis suudab efektiivselt lahendada ka selle probleemi. Aktiivsed koostisosad normaliseerivad vereringe, vähendavad pigmentatsiooni ning maskeerivad väliseid defekte.

RAHUSTAV JA TURSETEVASTANE NÄOVESI
Näovett kasutatakse kompressi tegemiseks väga tundliku naha, silmade punetuse, tursete ning väsimuse puhul. Efekt saabub väga kiiresti – tursed, punetused ja põletikud kaovad. Preparaadil on lisaks ka antiseptiline, põletikuvastane ja stimuleeriv mõju. Kanda hoolikalt puhastatud silmaümbrusnahale hommikul ja õhtul. Vajaduse korral (äkiline ärritus) niisutada vatiketas näoveega ning asetada paariks minutiks silmadele kompressina.

SILMAMEIGI EEMALDUSGEEL
Roosivett sisaldav raviv geel  aitab eemaldada silmameigi nahka venitamata või ärritamata. Sobib igat tüüpi meigivahendite (ka veekindlate) eemaldamiseks. Parandab laugude ja ripsmete seisundit.

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
Kahefaasiline silmameigi eemaldaja
100 ml
Rahustav Losjoon
100 ml
Taastav kreem kontsentraat  Eye zone repair fluid
15 ml
Pinguldav geel Micro-collagen lifting
20 ml
Fütokapslid Anti-fatigue phyto-capsules
50 kapslit
Intensiivne hooldus:plaastrid-mask silmade jaoks TWIN PATCH
6 plaastrid
Silmaaluste kottide vastane mask  Bags reducer mask
20 ml
Tumedate ringide vastane kreem Anti-dark circels care fluid
20 ml
Mini-komplekt BIOPTIC 3*10 ml

 

Slide 4
EYE MAKE-UP REMOVER