BODY PHYSIO

ÕRNA JA TERVE NAHA SALADUS.
ERILISED VAHENDID ERILISTE PROBLEEMIDE LAHENDAMISEKS–
KODUSE HOOLDUSE PROGRAMM

 

Oletame, et liigse kehakaaluga seotud probleemid on Teile täiesti võõrad ning tselluliidile omane „apelsinikoore efektiga“ nahk pole Teile kunagi muret tekitanud. Võib-olla Teil esineb hoopis venitusarme, nahatoonus on langenud, see on muutunud kuivaks ning kestendavaks? Kas veresoonte võrgustik on muutunud nähtavaks ning jalad on rasked? Nende eriliste probleemide lahendamiseks oleme välja töötanud tootesarja BODY PHYSIO. ERICSON LABORATOIRE on välja töötatud koduse hoolduse vahendite sarja ilusalongi protseduuride efektiivsuse tõstmiseks, toitumise ja füüsilise koormuse tasakaalustamiseks ning nahaaluse rasvkoe järjepidevaks mõjutamiseks aktiivsete koostisosade abil. Need vahendid täidavad osaliselt sama funktsiooni mis professionaalsed tooted, kuid aktiivsete ainete kontsentratsioon on madalam, mis muudab nende kasutamise turvaliseks ka kosmetoloogi järelvalveta.

Liigsete rasvaladestuste kõrvaldamiseks:

 
CELLULITE GEL– VÕIMAS RASVAPÕLETUSAGENT Geel koosneb 3 üliaktiivsest komponendist, mis käivitavad rasvapõletusprotsessid ja kiirendavad ainevahetust. Tugev rasva põletav toime saavutatakse tänu kofeiini, tsüklolipaasi ja metüülnikotinaadi üsna kõrgele kontsentratsioonile. Geeli kasutamisega võib kaasneda nahapunetus ning tugev soojendav efekt – see on preparaadi normaalne toime. Kandke geel „probleemsetele“ aladele, vältides põlvepiirkonda ning varikoossete veenilaienditega tsoone. Vältige geeli sattumist silma ja limaskestadele!

 
LIPO-FLUIDE FITNESS-KREEM RASVALADESTUSTE VÄHENDAMISEKS Kandke kreem kergete masserivate liigutustega probleemsetele piirkondadele igal hommikul ja õhtul. Suurepärane aktiivne rasvapõletusvalem korrigeerib kehakuju, andes spordisaali trenniga võrreldavad tulemused. Ei jäta rasvaseid jälgi. Aktiivsete koostisosade toime säilib 10-15 tunni jooksul.

 
LIPO-SCRUB FITNESS-KOORIJA Koorijat kasutatakse salendavate, pinguldavate või muude prepraatide efektiivsuse tõstmiseks. Aktiivsed koostisosad tungivad kergemini nahka. Kasutada 1-2 korda nädalas.

Eriliste probleemide lahendamiseks:

 
LIPO-LIFTING: PINGULDAV JA TUGEVDAV KEHAKREEM Tugevdava mõjuga kreemi saab kasutada nii kehakuju korrigeerimiseks kui ka dieetide ajal, suure kaalukaotuse või raseduse järel ning mistahes olukorras, kui naha elastsust on vaja kiiresti taastada. Kreemi peamine aktiivne koostisosa FIRMOGEN tugevdab nahaalust rasvkude, taastades selle prinkuse.

DERMO-STRETCH: VENITUSARMIDE VASTANE KREEM Venitusarmid on hormoonide kõikumisest (suguküpseks saamine, rasedus, sünnitus, menopaus jne) tingitud naha struktuursed muutused, mida iseloomustab valguliste kudede lagunemine. Probleemil on ainult üks lahendus: mida varem alustate venitusarmide ennetamist, seda vähem neid tekib! Mida rohkem kasutate spetsiaalseid vahendeid, seda vähem märgatavaks muutuvad armid! Venitusarme ennetava kreemi igapäevast kasutamist tuleks alustada juba raseduse esimestel päevadel. Juba olemasolevate venitusarmide raviks tuleks kreemi kanda probleemsetele piirkondadele hommikul ja õhtul nii

tihti kui võimalik, masseerides nahka preparaatide täieliku imendumiseni. Naised vanuses 45+ peaksid kasutama SUPREME DHE.Age tootesarja venitusarmide vastast kreemi.

 
ANTI-RETENTION JALAGEEL Tõeline kiirabi väsinud jalgadele! Geel leevendab turseid ning raskustunnet, stimuleerib vereringet ning avaldab dreneerivat mõju, viies kehast välja liigse vedeliku, toksiinid ja jääkained. Efekt saabub otsekohe!

 
VENO-TONIC VEENIKREEM Kui nahaalune veresoonevõrgustik on liiga silmatorkavaks muutunud ning jalgades esineb ebamugavustunnet, siis on Veno-Tonic Teie jaoks täiuslik vahend! Kreem leevendab jalgade raskus- ja väsimustunnet.

 

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
SÜGAVPUHASTUSKOORIJA LIPO GOMMAGE
150 ml
FITNESS-KREEM LIPO FLUIDE
150 ml
RASVAPÕLETUSGEEL CELLULIT GEL 150 ml
JALAGEEL ANTI RETENTION  150 ml
PINGULDAV KREEM LIPO LIFTING  150 ml
NIISUTAV KREEM HYDRA DERM  150 ml
VENITUSARMIDE VASTANU KREEM DERMO STRETCH 150 ml
RAVIKREEM KAPILLAARIDELE VENO TONIC  150 ml