SLIM&LIFT

ÕRNA JA TERVE NAHA SALADUS.
KODUNE TSELLULIIDIVASTANE KEHAKUJU VORMIMISPROGRAMM

Kehakaalu langetamiseks ning  üleliigsetest rasvaladestustest  vabanemiseks pakutakse erinevaid võimalusi, mille efektiivsusesse ei tohiks ainult naisteajakirjades ilmuvate reklaamide põhjal uskuma jääda. Protseduuri edu pandiks on kliendi motivatsioon – naisel peab olema tahtejõudu ning soovi oma välimust muuta, et  taastada oma veetluse ja saleda figuuri. Kahjuks on mõned kerget väljapääsuteed pakuvad professionaalsed programmid sedavõrd väheefektiivsed, et kutsuvad klientides esile vaid pettumust ning usalduse puudumist kogu iluravivaldkonna vastu. Tselluliidiga seotud probleemide lahendamiseks on tingimata tarvis vahendeid, mis mõjutavad vahetult tselulliidi tekkepõhjuseid. Just seda teeb ka ainulaadsel lähenemisel põhinev programmikompleks SLIM & LIFT.

Kõik teised programmid võitlevad tagajärgede vastu, meie aga tulime tagasi põhjuste juurde. Püüame mõjutada protsesse, mis leiavad aset siis, kui tselluliit ja rasvarakud (adipotsüüdid) alles hakkavad moodustuma. Peamiseks eesmärgiks pole juba kogunenud rasva põletamine ja väljutamine, vaid rasvarakkude aktiivsuse suunamine kollageenikudede tugevdamisele! Seda protsessi kutsutakse ADIPO-REVERSE ehk tagasikäik. Nii suudame lahendada kahte pealtnäha vastuolulist ülesannet: kehakaalu kaotus põhjustab alati kudede „vajumist“, ent meie protseduur suudab seda ennetada! Kaotate kaalu ja sentimeetreid, ent Teie nahk tõmbub samal ajal rohkem pingule!

   Multiaktiivne hoolduskompleks aitab  kaotada kaalu, muuta keha pringimaks, taastada veresooni ja ennetada venitusarmide teket. Koduse hoolduse kuuriks mõeldud kompleks sisaldab kreemi ja seerumit.
Topeltmõjuga SALENDAV KREEM vähendab ümbermõõtu ja muudab naha elastsemaks. Tänu erilisi kaltsiumiühendeid sisaldavale preparaadile CORALLINE muutub rasvarakkude moodustumine aeglasemaks ning nad hakkavad hoopis kollageeni tootma.
Topeltmõjuga KONTSENTREERITUD SEERUM pinguldab nahka, taastades selle struktuuri. Seerum stimuleerib kollageeni ja elastiini toomist, silub venitusarme, taastab mikrotsirkulatsiooni ning parandab veresoonte seisundit.
Kasutamine: segage 2-3 tilka kreemi paari tilga seerumiga komplektis olevas plastiknõus. Kandke probleemsetele aladele igal hommikul ja õhtul.

 

TULEMUSEKS ON PUUSA- JA VÖÖÜMBERMÕÕDU MÄRKIMISVÄÄRNE VÄHENEMINE!

 

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
COMPLETE TREATMENT
1 tk
LIPO SCULPTOR 1 tk