ACTI-BIOTIC

AKNE RAVI JA RASUSE NAHA ÕIGE HOOLDUS

RIKUTUD PIDU

Akne peamiseks tekkepõhjuseks on meessuguhormoonide (androgeenide) kontsentratsiooni tõus. Noormeeste ja neidude organismis toimuvad hormonaalsed kõikumised põhjustavad rasunäärmete intensiivset stimulatsiooni. See pole veel akne, nahk on lihtsalt rasvasemaks muutunud ning poorid on laienenud.

Rasunääre suureneb ning selle suue ummistub varem või hiljem nahasoomustega. Naharasu glütseriinidest toituvad bakterid hakkavad kiiresti paljunema, tekib põletik, millele järgneb AKNE

 Hormoonid + bakterid + põletik  = AKNE

Akne on ilmselt kõige enam hingemuresid põhjustav nahaprobleem. Statistika on üsna julm – ainult 10% teismelistest pääseb puberteedist „puhta nahaga“. Lööbed ja punnid võivad iga inimese endast välja viia, kõige valusam hoop aga tabab noori tütarlapsi. Ainult aja peale ei saa lootma jääda – vanusega võivad probleemid väheneda, ent ei kao täielikult: ligi 40% täiskasvanud naistest kannatavad jätkuva akne tõttu. Vale ravi võib tuua endaga pöördumatuid tagajärgi – aknearme. Paljud aktiivselt reklaamitavad tooted mõjutavad ainult akne väliseid sümptomeid. Supermarketites müüdavate preparaatide mittejärjepidev kasutamine ei ravi nahka, vaid hoopis süvendab akne nähte.

PÕHIMÕTTELISELT UUS VIIS RASUSE NAHA RAVIKS

Oleme suutnud välja töötada ainulaadsed vahendid, mis võimaldavad hormoone ajutiselt „neutraliseerida“, kaitstes rasunäärmeid nende mõju eest. See „neutraliseerimine“ ei mõjuta organismi üldist hormonaalset tasakaalu, mis on teistmeliste jaoks eriti oluline! Tugevatoimelised preparaadid, mis pole veel päris ravimid – see on ERICSON LABORATOIRE' aastatepikkuse töö tulemus! Võime uhkusega kinnitada, et saame jagu ka kõige raskematest aknejuhtudest. Ilusalongis läbiviidavad ainulaadsed protseduurid hõlmavad külmutatud rakuekstrakte, biomaske ja seerumeid. Oleme suutnud aidata juba sadu inimesi, kelle rasusest nahast on saanud NORMAALNE NAHK!

AKNE RAVI JA RASUSE NAHA HOOLDAMINE -
POLE SPRINT, VAID MARATON!

PAKUME LAIA VALIKUT RASUSELE NAHALE MÕELDUD TOOTEID, KUNA IGA RAVISTAADIUM EELDAB ERILISI MEETODEID JA HOOLDUSVAHENDEID

PÕLETIKE RAVI

Koduseks hoolduseks mõeldud ravikomplekt ACTI-BIOTIC koosneb seerumist SEBO-CONTROL, reguleerivast geelist SEBO-GEL,  ja ravimaskist SEBO-MASK. Komplekt pakub kiiret abi akne korral, kuid seerumit ja geeli tuleb katkematult kasutada 30 päeva jooksul, sest vastasel juhul võivad haigusnähud tagasi tulla. Kõik 3 vahendit on mõeldud akne ilmingute kiireks leevendamiseks, rasuse naha normaliseerimiseks rasuerituse vähendamise teel ning naha efektiivseks puhastamiseks. Esimesed tulemused muutuvad nähtavaks juba esimesel kasutusnädalal. Seerum ja geel pärsivad põletikke ja normaliseerivad rasueritust, blokeerides hormoonide tegevust rasunäärme tasandil. Vahendeid tuleb kanda iga päev põletikulistele piirkondadele. Ravi ajal tuleks maski kasutada iga päev, hiljem 1-2 korda nädalas. Mugavaks reisimiseks pakume kaasa minikomplekti!

NAHARASU VÄHENDAMINE JA KOMEDOONIDE TEKKE ENNETAMINE

 RASUNÄÄRMETE AKTIIVSUST REGULEERIV KREEM SEBO-CREAM: Ideaalne hooldus põletikulise rasuse naha igapäevaseks hoolduseks. Kreemi õrn tekstuur hooldab hoolikalt põletikulist nahka, vähendades rasunäärmete aktiivsust. Sisaldab salitsüülhapet, avaldades nahale pehmet koorivat toimet. 

SALITSÜÜLKOORIJA  SEBO-PEELING: Salitsüülhapet sisaldav koorija eemaldab surnud rakud ja puhastab poorid komedoonidest. Toode puhastab nahka, reguleerib rasueritust ja valmistab naha ette raviseerumite, maskide ja kreemide vastuvõtmiseks.

IGAPÄEVANE HOOLDUS: PESUMINE ja PUHASTAMINE

IGAPÄEVANE RUTIIN – PESUMINE ja PUHASTAMINE  2 KORDA PÄEVAS: Igapäevaseks näopesuks, meigieemalduseks ja nahahoolduseks kasutatakse vedelseep-geeli.  Vahend alustab rasunäärmete tegevuse reguleerimist juba näopesu ja puhastuse staadiumis, kuna ta sisaldab vabu hormoone „isoleerivaid“ aktiivseid koostisosi. Toote ei kuivata nahka, reguleerib rasueritust ning pH-taset, sellepärast saab neid kasutada alati ravistaadiumist sõltumata. 

SARJA PREPARAADID

Nimetus
Maht
ACTI-BIOTIC   
KIIRETOIMELINE SEERUM SEBO-SERUM E529 15 ml
RASUERITUSE REGULAATOR SEBO-GEL E530  30 ml
SALITSÜÜLKOORIJA SEBO-PEELING  50 ml
RAVIV PUHASTUSMASK  SEBO-MASK   50 ml 
ÕRN VEDELSEEP  250 ml
NIISUTAV RAHUSTAV KREEM SEBO CREAM  50 ml
MINI-KOMPLEKT ACTI-BIOTIC 3*10ml